SilverStone przedstawia zasilacz ET700 z serii Essential

SilverStone przedstawia zasilacz ET700 z serii Essential

Silverstone wprowadza nowy 700-watowy zasilacz do swojej już bogatej oferty. Nadchodzący ET700-MG jest częścią serii Essential, która koncentrując się na zapewnieniu najlepszej możliwej ceny do wydajności. SilverStone ET700-MG posiada certyfikat sprawności 80 Plus Gold. Jest również w pełni modularny i  wyposażony w płaskie czarne kable, które zapewniają większą elastyczność. ET700-MG jest gotowe na wszelkie nowości HEDT zarówno od AMD i Intela i posiada dwa 8-pinowe złącza 12 V dla CPU (jedno to 4 + 4P) i oczywiście 24-pinowe złącze płyty głównej. Oprócz nich zasilacz wyposażono w standardowe złącza, takie jak 4 x PCI-E 6 + 2P, 8 wtyczek SATA, 3 molexy oraz berg. 

ET700-MG jest częścią serii Essential, która koncentruje się na zapewnieniu najlepszej możliwej ceny do wydajności.

Do chłodzenia ET700-MG wykorzystuje wentylator 135 mm o minimalnym poziomie hałasu 18dBa, a dane głośności pochodzą z własnych testów SilverStone. Wentylator pracuje na najniższych obrotach do 60% obciążenia zasilacza. Pod maską ET700 ma konstrukcję z pojedynczą szyną + 12V oraz najpopularniejsze zabezpieczenia elektryczne, takie jak zabezpieczenie przed przepięciem / zbyt niskim napięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem.

Zasilacz został zaprojektowany przez SilverStone i firma w pełni kontroluje selekcję wykorzystywanych komponentów używanych przy produkcji, którą to powierzono CWT pełną kontrolą wyboru komponentów, ET700 jest produkowany przez CWT. Podwykonawca ten to producent OEM, który składa zasilacze m.in. dla takich firm jak Chieftec, Corsair czy Thermaltake. Zasilacz pojawi się w sprzedaży w pierwszych miesiącach 2020 roku w cenie około 420 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SilverStone przedstawia zasilacz ET700 z serii Essential

 0