Skunkape Games zapowiada Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered

Skunkape Games zapowiada Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered

Sam & Max wracają w kolejnym remasterze. Skunkape Games poinformowało, że pracuje nad Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered, który zadebiutuje w 2023 roku.

Skunkape Games pracuje nad Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered, który trafi do sprzedaży w 2023 roku zapewne na konsolach i PC. Deweloperzy opublikowali teaser, który nie zdradził konkretnych informacji o projekcie, aczkolwiek należy oczekiwać poprawionej oprawy graficznej z rozdzielczością 4K czy zmiany ekwipunku. Gra oryginalnie była wydawana w odcinkach i tutaj nie nastąpi zmiana, z tą różnicą, że cały sezon dostaniemy w ramach jednej gry w dniu wydania. Sam & Max: The Devil’s Playhouse to 3. sezon przygód nietypowej pary samozwańczych detektywów z policji ochotniczej.

Skunkape Games pracuje nad Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered, który trafi do sprzedaży w 2023 roku.

W Sam & Max: The Devil’s Playhouse królik Max w tajemniczych okolicznościach zdobywa zdolności parapsychiczne, a całe zdarzenie zwraca uwagę goryla Skunk'apa, który chce wykorzystać te umiejętności do własnych celów. Tak jak w przypadku poprzednich części całość zawiera niekiedy absurdalny wręcz humor, który powinien przypaść do gustu niejednemu graczowi. Jest to klasyczna przygodówka point&click z zagadkami logicznymi, które z drugiej strony nie są zbyt wymagające. Historię tej części zmieszczono w łącznie 5 odcinkach. Za powstanie gry odpowiada Telltale Games.

Remaster przygotowuje natomiast studio Skunkape Games, które opracowało Sam & Max Save the World Remastered oraz Sam & Max: Beyond Time and Space. Niestety drugi tytuł w przeciwieństwie do pierwszego nie zawiera polskiej lokalizacji, zaś fanowska raczej nie jest kompatybilna z nową wersją. Co ciekawe pierwszy sezon Sam&Max od Telltale Games miał pełną polską lokalizację z dubbingiem. W Sama wcielił się Wojciech Mann a rola Maxa przypadła doskonale znanemu graczom Jarosławowi Boberkowi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Skunkape Games zapowiada Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered

 0