Pewien 70-latek spędził w Skyrimie już 19,5 tys. godzin. I chyba nie zamierza przestać grać

Pewien 70-latek spędził w Skyrimie już 19,5 tys. godzin. I chyba nie zamierza przestać grać

O czym przeważnie rozmawiacie z członkami rodziny po siedemdziesiątce? Pewnie o wielu rzeczach, ale raczej nie o grach wideo, prawda?

Tymczasem jeden z internautów opublikował na Reddicie zrzut ekranu, aby pokazać, ile czasu spędził jego ponad siedemdziesięcioletni wujek w The Elder Scrolls 5: Skyrim. Wycinek z konta na Steamie wyświetla liczbę 19 503 godzin. Wystarczy chwila z kalkulatorem, aby obliczyć, że daje to w sumie 812 dni, ponad 27 miesięcy lub 2,25 roku. Okazuje się jednak, że niekoniecznie przez cały ten czas aktywnie grał. Autor posta na Reddicie komentuje: "Ma tę grę włączoną prawie cały czas, nawet gdy śpi. Gra w nią codziennie od dnia premiery". Tak więc trudno ocenić, ile godzin wujek rzeczywiście grał, a przez ile... spał.

Użytkownik Reddita pochwalił się ponad siedemdziesięcioletnim wujkiem, który do tej pory spędził w Skyrimie 19 503 godziny.

Jednak mimo wszystko jest to wynik, który imponuje, szczególnie jeśli mówimy o kimś z grupy wiekowej, która (jeszcze) z grami wideo się nie kojarzy. Jak zauważa inny użytkownik Reddita, nawet jeśli siedemdziesięciolatek aktywnie grał w Skyrima przez połowę wskazanego przez aplikację czasu, wciąż daje to ponad rok spędzony w wirtualnym świecie. W jednej grze. Chyba trudno byłoby nam znaleźć większego miłośnika piątej części The Elder Scrolls. A wśród osób, które ukończyły siedemdziesiąt lat, byłoby to raczej niemożliwe.

Na opublikowanym screenie widzimy, że siedemdziesięciolatek zdobył już 70 osiągnięć z 75 dostępnych w grze. Czy uda mu się zdobyć pozostałe pięć? Całkiem prawdopodobne, bo wygląda na to, że Skyrim wciąż mu się nie znudził. Zrzut ekranu trafił na Reddita trzy dni temu i widać na nim, że użytkownik po raz ostatni grał w grę 20 lutego. Niewykluczone też, że licznik wkrótce przekroczy 20 tys. godzin spędzonych w fantastycznej, acz mroźnej krainie. Bethesdo, może wypadałoby jakoś uhonorować tego wyjątkowego gracza, nie uważacie?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pewien 70-latek spędził w Skyrimie już 19,5 tys. godzin. I chyba nie zamierza przestać grać

 0