Słuchawki Genesis Selen 400 - pełna swoboda na polu walki

Słuchawki Genesis Selen 400 - pełna swoboda na polu walki

Genesis Selen 400 to bezprzewodowe słuchawki gamingowe. Można je sparować z PC i konsolami Nintendo Switch i PlayStation 4. Komunikacja odbywa się z wykorzystaniem odbiornika USB, a producent obiecuje do 15 godzin nieprzerwanej pracy. Komfort podczas długich sesji mają zapewnić nauszniki pokryte skórą, której jakość projektanci określają jako premium. Muszle przytwierdzone do aluminiowego pałąka skrywają przetworniki o średnicy 50 mm. Pracują one w trybie stereo i mają zagwarantować brzmienie na miarę oczekiwań graczy. Na lewej słuchawce zlokalizowano przyciski do kontroli głośności i wyciszania mikrofonu. Ten ostatni umieszczono na elastycznym ramieniu, co ma ułatwić jego optymalne ułożenie. Słuchawki dla graczy Genesis Selen 400 są już dostępne w sprzedaży. Producent życzy sobie za headset 349 zł.

Genesis Selen 400 to bezprzewodowe słuchawki gamingowe. Można je sparować z PC i konsolami Nintendo Switch i PlayStation 4. Komunikacja odbywa się z wykorzystaniem odbiornika USB, a producent obiecuje do 15 godzin nieprzerwanej pracy.

Słuchawki Genesis Selen 400 - pełna swoboda na polu walki

Z innych propozycji słuchawek od Genesis warto wymienić model Neon 600 RGB. Mają one mają pałąk, który automatycznie dostosowuje się do głowy użytkownika. Podobnie jak piankowe nauszniki, jest on obszyty ekoskórą. Wyposażone w przetworniki o średnicy 50 mm powinny zapewnić czysty, szczegółowy i dobrze spozycjonowany dźwięk. Ich cena wynosi około 159 złotych. Regulację głośności umożliwia pokrętło w jednej z muszli. Genesis Neon 600 RGB ma zintegrowany, dookólny mikrofon, z kolei do łączności z PC wykorzystywane są dwa złącza audio 3,5 mm. Ich cena wynosi około 159 złotych.

Kolejny model to Argon 600 ma kabel o długości półtora metra. Jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami tekstylnym oplotem i łączy się z dostarczonymi adapterami. Każdy z nich wydłuża przewód o kolejny metr oferując inny wtyk. Jeden ma 4- polowe złącze mini-jack 3,5 mm, drugi natomiast dwa trójpolowe mini-jacki 3,5 mm. Słuchawki będą więc pasować zarówno do desktopów z oddzielnymi złączami audio jak i tych wyposażonych w porty typu combo. Te słuchawki kosztują 149 złotych.

Dane techniczne Genesis Selen 400:

  • typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
  • przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
  • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
  • impedancja: 32 Ohm
  • dynamika: 108 dB
  • mikrofon: wielokierunkowy, czułość -48 dB
  • łączność: bezprzewodowa, do 10 metrów (odbiornik USB)
  • kompatybilność: PC, PlayStation 4, Nintendo Switch

Pokaż / Dodaj komentarze do: Słuchawki Genesis Selen 400 - pełna swoboda na polu walki

 0