Słuchawki Nothing Ear 2 z ochroną IP54 i wsparciem dla LHDC 5.0

Słuchawki Nothing Ear 2 z ochroną IP54 i wsparciem dla LHDC 5.0

Wiemy już, że premiera słuchawek Nothing Ear 2 odbędzie się 22 marca, a teraz, na kilka dni przed tym wydarzeniem, wyciekła cena, dostępność i specyfikacja. 

Data premiery Nothing Ear 2 została potwierdzona przez szefa Nothing's Global Product Marketing w poście na Twitterze. Ogłosił on, że urządzenie audio zadebiutuje 22 marca o 15:00 GMT / 20:30 IST. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie Nothing.tech oraz na ich kanale YouTube. Teraz, kilka dni przed premierą, informator SnoopyTech (@snoopytech) ujawnił część specyfikacji Nothing Ear 2 w serii tweetów. Słuchawki wejdą na rynek jako następca popularnych bezprzewodowych słuchawek Nothing Ear 1 (TWS). 

Na kilka dni przed premierą Nothing Ear 2 poznaliśmy wiele z ich specyfikacji. Niestety na informacje o jakości dźwięku musimy poczekać do premiery i niezależnych testów.

 

Według informacji Nothing Ear 2 pozwolą uzyskać sześć godzin ciągłego odtwarzania (do 36 godzin z etui do ładowania) na jednym ładowaniu. Z przodu Nothing Ear 2 mają przezroczyste elementy, a etui ładujące ma mocniejszą konstrukcję w porównaniu z Nothing Ear 1. Słuchawki douszne zostały również wyposażone w dwukomorowe przetworniki 11,6 mm z aktywną redukcją szumów do 40dB. Będą obsługiwać łączenie się z dwoma urządzeniami jednocześnie oraz oferować niskie opóźnienia, co mogą docenić gracze.

Nothing Ear 2 mają kosztować 159 euro i będą dostępne w sprzedaży od 28 marca, czyli niecały tydzień po premierze. Tymczasem w oficjalnym tweecie Nothing potwierdziło, że Ear 2 będzie obsługiwać kodek LHDC 5.0, co zapewni dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Dyrektor generalny firmy Carl Pei potwierdził również w wywiadzie, że słuchawki otrzymają stopień ochrony IP54.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Słuchawki Nothing Ear 2 z ochroną IP54 i wsparciem dla LHDC 5.0

 0