Słuchawki XPG PRECOG ANALOG - komfort noszenia, lepsza jakość dźwięku

Słuchawki XPG PRECOG ANALOG - komfort noszenia, lepsza jakość dźwięku

Słuchawki XPG PRECOG ANALOG to następca modelu XPG PRECOG, które posiadają certyfikaty Hi-Res Audio. Zaprojektowano je nie tylko z myślą o wysokiej jakości dźwięku, ale również wygodzie podczas długich sesji. Jest to możliwe dzięki hybrydowym, elektrostatyczno-dynamicznym przetwornikom i ergonomicznym nausznikom pokrytych przyjaznym dla skóry materiałem. Co ważne, sprzęt wyposażono w odłączany mikrofon o wysokiej czułości. Rodzina zestawów słuchawkowych do gier XPG PRECOG to pierwsze na świecie tego typu produkty z podwójnymi elektrostatyczno-dynamicznymi przetwornikami. Dają użytkownikom to, co najlepsze z obu światów. Zapewniają zarówno głęboki bas, jak i czysty dźwięk o wysokiej częstotliwości. Ich cienkie i lekkie membrany generują dźwięk na całej powierzchni poduszki.

Słuchawki XPG PRECOG ANALOG zaprojektowano nie tylko z myślą wysokiej jakości dźwięku, ale również wygodzie podczas długich sesji.

Słuchawki XPG PRECOG ANALOG - komfort noszenia, lepsza jakość dźwięku

Wszystko to składa się na zestaw, który radzi sobie z wysokimi częstotliwościami bez poświęcania przy tym basu. Zapewnia tym samym pełną jakość dźwięku, która pochłonie słuchacza w czasie odsłuchu ulubionej muzyki lub w czasie gier. XPG PRECOG ANALOG charakteryzuje się fenomenalną zakresem częstotliwości od 5 Hz do 50 000 Hz, oferującą lepszą jakość dźwięku i wyższy poziom immersji podczas gry. Użytkownicy mogą w pełni cieszyć się odpowiednim odsłuchem materiałów zapisanych w formatach FLAC / ALAC, AIFF lub MQA w porównaniu ze zwykłymi skompresowanymi formatami audio. Opatentowane przez XPG oddychające poduszki nauszne Pro Player są zamknięte w przewiewnym, przyjaznym dla skóry materiale. Ich krój zapewnia naturalne dopasowanie, które nie uciska głowy użytkownika - nawet podczas noszenia okularów. 

Elementy nauszne zapewniają również doskonałą izolację akustyczną, nie dopuszczając do użytkownika hałasu otoczenia. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w mikrofon o wysokiej czułości, który minimalizuje zakłócenia, zapewniając czysty i jasny dźwięk. Zarówno mikrofon, jak i kabel 3,5 mm można odłączyć, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie. Warto wspomnieć, iż XPG powstało za sprawą ADATA w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów dla graczy, profesjonalistów e-sportowych i entuzjastów technologii.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Słuchawki XPG PRECOG ANALOG - komfort noszenia, lepsza jakość dźwięku

 0