Smartfon Vivo pozwoli na połączenie z dwoma sieciami Wi-Fi jednocześnie

Smartfon Vivo pozwoli na połączenie z dwoma sieciami Wi-Fi jednocześnie

W ciągu kilku ostatnich lat Vivo zaczęło jawić się w branży, jako prawdziwy innowator, aktywnie przedstawiając i wprowadzając nowe i niekonwencjonalne rozwiązania do swoich smartfonów. Po pokazaniu światu ekranu bez ramek, wyskakującej kamery selfie, skanera linii papilarnych pod ekranem i wielu innych nowości, firma przedstawiła teraz nową funkcję zwaną "Dual Wi-Fi Acceleration". Jak sama nazwa wskazuje, nowość pozwoli użytkownikom na łączenie się z dwoma sieciami Wi-Fi jednocześnie. Pozwoli to na połączenie do innego Wi-Fi, które nałoży się na główne połączenie.

Vivo kolejny raz wprowadza innowacją, której klony szybko znajdą się w smartfonach innych producentów.

Firma twierdzi, że takie rozwiązanie spowoduje bardziej stabilne połączenie w grach, ale również wpłynie pozytywnie na zwykłe czynności, jak płynne przeglądanie stron internetowych. Urządzenie wspiera podłączanie do Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz w tym samym czasie. Vivo udostępniło nagranie wideo, na który m pokazuje inteligentne przyspieszanie dzięki wieli sieciom, wykorzystując smartfon wyposażony w technologię Dual Wi-Fi. Po włączeniu tej funkcji, można połączyć się z drugą siecią, jak tylko nawiązane zostanie połączenie z główną siecią Wi-Fi.

Chińskie Vivo ma silną pozycję na rynku azjatyckim. W Indonezji właśnie wypuścili model Vivo S1, który lada moment pojawi się również w innych krajach. Vivo szykuje się również do premiery Vivo Z5 w Chinach. Kolejny model o nazwie kodowej V1916A ze wsparciem dla sieci 5G przeszedł już certyfikację 3C i może to być nadchodzący smartfon Vivo iQOO 5G, który oferować będzie superszybkie ładowanie FlashCharge 120 W, umożliwiające pełne naładowanie baterii w smartfonie w mniej niż 30 minut. Sukcesy w  Azji sprawiają, że firma będzie próbować swoich sił również w Europie, o czym może świadczyć poszukiwanie pracowników na naszym kontynencie. któregoś z tych 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartfon Vivo pozwoli na połączenie z dwoma sieciami Wi-Fi jednocześnie

 0