Smartfony Neffos C7 oraz Y5s od TP-Link pojawią się w Polsce

Smartfony Neffos C7 oraz Y5s od TP-Link pojawią się w Polsce

TP-Link potwierdził wprowadzenie w bieżącym miesiącu na krajowy rynek dwóch nowych modeli smartfonów ze średniej półki, które znajdą zastosowanie w wielu codziennych czynnościach. 

Neffos C7 posiada 5,5-calowy wyświetlacz IPS, zaś z tyłu obudowy umieszczono 13-megapikselowy aparat fotograficzny (8 Mpix z przodu), który bardzo dobrze sprawdzi się podczas wykonywania codziennych zdjęć. Z pewnością użyteczna okaże się także autorska nakładka producenta NFUI 7.0 z dodatkowymi funkcjami manualnego ustawienia parametrów, stabilizacją obrazu oraz dziesięcipoziomowym trybem upiększania w czasie rzeczywistym podczas robienia selfie. Ciekawym rozwiązaniem jest obecność kolejnego flesza podczas korzystania z przedniego aparatu, dzięki czemu słabsze oświetlenie nie będzie przeszkodą w trakcie robienia autoportretów. Ewentualne naniesienie poprawek umożliwia oprogramowanie od ArcSoft - czołowej firmy w dziedzinie obrazu cyfrowego.

Smartfony z pewnością przydadzą się mniej wymagającym użytkownikom, szukającym świetnego stosunku jakości do ceny

Serce telefonu to wydajny ośmiordzeniowy procesor z taktowaniem do 1,5 GHz, gwarantujący sprawne działanie aplikacji, stron www czy gier. W połączeniu z 2 GB pamięcią RAM zda egzamin w trakcie obsługi wielu wymagających funkcji urządzenia. Gniazdo na karty microSD umożliwia zwiększenie pojemności pamięci masowej z domyślnych 16 do 128 GB. Drugi model marki Neffos - Y5s, wprowadzany do polskich sklepów w marcu, zaopatrzono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Na pokładzie posiada on czterordzeniowy CPU Qualcomm Snapdragon 210 oraz układ graficzny Adreno. Całości dopełnia 8-megapikselowy aparat umieszczony z tyłu telefonu. Polską premierę najnowszych propozycji od TP-Link ustalono na połowę marca. Ich cena wyniesie 349 zł za Neffos Y5s i 499 złotych za Neffos C7.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartfony Neffos C7 oraz Y5s od TP-Link pojawią się w Polsce

 0