Smartfony TP-Link Neffos - asystent na przedświąteczny czas

Smartfony TP-Link Neffos - asystent na przedświąteczny czas

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowo gorący okres w roku, podczas którego przygotowujemy nie tylko choinki, ale także szukamy prezentów dla najbliższych. Firma TP-Link znana z produkcji wielu urządzeń, w tym smartfonów z serii Neffos, które idealnie sprawdzą się podczas ostatnich, intensywnych zakupów, postanowiła wyjść takim osobom naprzeciw, oferując swoje urządzenia. Tworzenie listy zakupów w smartfonach wydaje się znacznie łatwiejszym rozwiązaniem niż odręczne zapisywanie wszystkiego na licznych kartkach, które możemy w najmniej oczekiwanym momencie zagubić. W przypadku telefonu zapiski są zawsze pod ręką, a do tego da się je bez większego problemu w dowolny sposób edytować lub całkowicie skasować. Pomocne okazują się także dedykowane aplikacje zakupowe dostępne do pobrania w popularnym sklepie Google Play, ponadto smartfony mają szereg innych zastosowań, a do tego zmieszczą się w każdej damskiej torebce.

Smartfony są idealnym prezentem oraz asystentem przy gorączkowych świątecznych zakupach.

Smartfony TP-Link Neffos - asystent na przedświąteczny czas

Kolejnym udogodnieniem, również w przypadku telefonów marki Neffos, jest obsługa smartfona bez zdejmowania rękawiczek. Jeśli przypomnimy sobie, że musimy coś sprawdzić, akurat wtedy, kiedy stoimy na przystanku autobusowym w siarczystym mrozie, z pewnością docenimy to rozwiązanie. A gdy chcesz skorzystać z komunikacji, bilet w prosty sposób kupisz za pomocą aplikacji, np. SkyCash - oczywiście możesz także zamówić taksówkę, dzwoniąc lub również przez aplikację. Przeglądając strony sklepów internetowych na prawie 6-calowym ekranie full view o proporcjach 18:9 Neffosa C9 lub X9, z pewnością znajdziemy ciekawe propozycje ubrań, których zakup chcemy rozważyć. Zamiast otwierać jednocześnie 10 stron w przeglądarce, wystarczy wykonać zrzut ekranu za pomocą trzech palców i gotowe! Automatycznie zapisane zdjęcie pokazujemy ekspedientce i od razu można mierzyć upatrzony strój. A gdy chcemy porównać dwie propozycje, możemy także skorzystać z wygodnej funkcji dzielenia ekranu.

Następnym plusem w przypadku smartfonów z serii Neffos jest autorska nakładka systemowa NFUI 8.0, umożliwiająca sprawne przechodzenie między otwartymi kartami, dzięki sterowaniu gestami. Coraz bardziej cenimy sobie spersonalizowane rzeczy, np. kartki świąteczne. W celu stworzenia indywidualnych życzeń warto skorzystać z dodatkowych funkcji Neffosa. Zamiast wyszukiwać gotowych kompozycji w Internecie, możemy rozwinąć swoją kreatywność i samodzielnie stworzyć kartkę dla najbliższych z pomocą artystycznego notatnika dostępnego m.in. w modelu Neffos C9A. Oczywiście święta to idealny czas na spotkania w gronie rodzinnym, które z pewnością warto uwiecznić na dłużej. Z pomocą przyjdzie chociażby Neffos X9, którego podwójny tylny aparat z obiektywami 13 Mpix i 5 Mpix zapewni piękne zdjęcia z efektem bokeh.

Film nagrany smartfonową kamerą, która zawsze jest pod ręką, to fantastyczna rodzinna pamiątka, zwłaszcza kiedy zarejestrujemy nią radość dzieci, które cieszą się na widok Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Według TP-Link, Neffosy są telefonami znajdującymi uznanie zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów, którzy chwalą je za znakomity stosunek jakości do ceny. Niezależnie od wybranego modelu, kupując Neffosa masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Za model X9 zapłacisz zaledwie 699 zł, a C9 - 599 zł. Niezwykle korzystnie prezentuje się zakup C9A, który w gwiazdkowej promocji kosztuje jedynie 399 zł, a w zestawie znajdują się także folia ochronna, silikonowe etui oraz słuchawki. Więcej informacji o smartfonach Neffos znajdziemy na oficjalnej stronie marki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartfony TP-Link Neffos - asystent na przedświąteczny czas

 0