Smartfony z serii RedMagic kupimy z wykorzystaniem kryptowaluty

Smartfony z serii RedMagic kupimy z wykorzystaniem kryptowaluty

Kryptowaluty stają się coraz popularniejszym środkiem płatniczym. Nubia producent smartfonów RedMagic udostępnił opcję płacenia wirtualną walutą za swoje telefony.

Nubia od 10 marca wprowadziła możliwość płacenia kryptowalutami za smartfony marki RedMagic na oficjalnej stronie internetowej. Firma korzysta z platformy Utrust bazującej na technologii blockchain. Kupować urządzenia możemy z wykorzystaniem m.in. Bitcoina, Etherum oraz Tether. Według Nubii całość jest bezpieczna dla klienta dzięki zastosowaniu pełnego mechanizmu szyfrowania danych. Producent przyznał, że wprowadzając kryptowaluty jako jeden ze środków płatnicznych na stronie, chce przyciągnąć uwagę entuzjastów wirtualnej waluty, wypełniając lukę między grami a światem Web 3.0.

Smartfony z serii RedMagic możemy kupić z wykorzystaniem kryptowaluty.

Smartfony z serii RedMagic kupimy z wykorzystaniem kryptowaluty

Pedro Martinho, dyrektor ds. marketingu Utrust, entuzjastycznie pochodzi do współpracy: "RedMagic jest doskonałym przykładem tego, dlaczego robimy to, co robimy. Są w czołówce firm technologicznych, które opracowują interesujące produkty i wytyczają szlaki" - powiedział Martinho. Możliwość kupienia smartfona RedMagic z użyciem kryptowaluty to z pewnością ciekawa opcja. Wirtualną walutą zapłacimy w globalnym sklepie producenta, a także w amerykańskim, europejskim i brytyjskim oddziale. RedMagic to gamingowa marka smartfonów, która wzbogaciła się o model RedMagic 7 i RedMagic 7 Pro.

Smartfony z serii RedMagic kupimy z wykorzystaniem kryptowaluty Telefony za 1000 zł – jaki wybrać w marcu 2022?

Smartfony wyposażono w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 wspierany przez maksymalnie 16 GB RAM LPDDR 5 i do 1 TB wbudowanej pamięci na dane typu UFS 3.1. Telefony zawierają 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ 2400×1080 pikseli z odświeżaniem obrazu do 120 Hz, pełną gamą kolorów DCI-P3 oraz współczynnikiem kontrastu 1000000:1. Częstotliwość próbkowania dotykowego wynosi 500 Hz. RedMagic 7 zasila dwukomorowy akumulator o pojemności 4500 mAh, z ładowaniem przewodowym o mocy 120 W. Model Pro dostał akumulator o pojemności 5000 mAh, który naładujemy z mocą 135 W.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Smartfony z serii RedMagic kupimy z wykorzystaniem kryptowaluty

 0