Sniper Elite 4 będzie dostępny na iPhone oraz innych urządzeniach Apple

Sniper Elite 4 będzie dostępny na iPhone oraz innych urządzeniach Apple

Posiadacze nowszych urządzeń od Apple będą mogli niedługo zagrać w Sniper Elite 4. Studio Rebelion ogłosiło, że gra będzie dostępna na wybranych komputerach Mac, iPad'ach oraz iPhone'ach.

Obsługa gier nigdy nie była mocną stroną komputerów od Apple. Niemniej jednak przez lata granie na Mac'u było rozwijane, czego efektem jest to, że na sprzęcie z jabłuszkiem możemy obecnie zagrać nawet w duże tytuły, jak Resident Evil Village. Biblioteka gier dostępnych na Mac'a rozszerzy się też niedługo o kolejną znaną, choć dość leciwą już, produkcję. Studio Rebelion ogłosiło, że na urządzeniach od Apple będzie można zagrać w Sniper Elite 4. I co ciekawe, dotyczy to również niektórych iPhone'ów. Tytuł ten dostępny jest obecnie na wielu platformach, w tym Windows, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S, a nawet Nintendo Switch.

Aby zagrać w Sniper Elite 4 na iPad'dzie lub komputerze Mac konieczne będzie posiadanie wersji z chipem M1 lub nowszym. Znacznie gorzej wygląda lista obsługiwanych modeli iPhone'a. Tutaj potrzebny będzie albo iPhone 15 Pro, albo iPhone 15 Pro Max.

Jak można się domyślać, w przypadku urządzeń od Apple istnieją pewne wymagania. Aby zagrać w Sniper Elite 4 na iPad'dzie lub komputerze Mac konieczne będzie posiadanie wersji z chipem M1 lub nowszym. Pierwszym MacBook z układem M1 debiutował jeszcze w 2020 roku, więc nie jest aż tak źle. Znacznie gorzej wygląda lista obsługiwanych modeli iPhone'a. Tutaj potrzebny będzie albo iPhone 15 Pro, albo iPhone 15 Pro Max.

Studio Rebelion nie podało dokładnej daty wprowadzenia Sniper Elite 4 na sprzęt od Apple. Wiemy jedynie, że nastąpi to w te wakacje.

Biorąc pod uwagę to, że Sniper Elite 4 został wydany ponad 7 lat temu, nie powinno być raczej problemów z płynnością nawet na iPhone'ach. Zwłaszcza, że smartfony z logo nadgryzionego jabłka radzą sobie nawet z Resident Evil Village wydanym w 2021 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sniper Elite 4 będzie dostępny na iPhone oraz innych urządzeniach Apple

 0