Solidna dawka gameplayu dla każdego — otwarta beta w Quake Champions

Solidna dawka gameplayu dla każdego — otwarta beta w Quake Champions

Już w najbliższy piątek (12 maja) rozpocznie się masowe testowanie Quake Champions. Twórcy postanowili zaserwować nam otwartą dla wszystkich betę, która potrwa do 21 maja.

Do tej pory najnowsze Quake Champions testować mogliśmy jedynie z zamkniętej becie – tylko gracze zaproszeni oraz wylosowani wśród zgłaszających się mieli tę przyjemność. Bethesda postanowiła jednak przeprowadzić także otwarty test ich produkcji. Gracze od 12 do 21 maja będą mogli cieszyć się całą zawartością gry w ramach wersji beta. Deweloperzy wraz ze startem otwartych testów uruchomią również tryb Sacrifce Mode polegający na grze zespołowej w czteroosobowych drużynach. Bliższe szczegóły na temat formy walki 4vs4 nie zostały jednak ujawnione – wiemy jedynie, że ma zachęcić graczy do współpracy i wspólnej zabawy. Zapisy do Quake Champions widnieją na oficjalnej stronie gry. Jednak nie do końca wiadomo, czy rejestracja na pewno dotyczy zbliżających się otwartych testów, czy dalej jest to jedynie zgłoszenie do zamkniętej bety. Mimo wszystko radzę śledzić tę stronę – gdy coś się pojawi, na pewno zapiszecie się pierwsi.

Czas na dużą dawkę gameplay’u dla wszystkich — otwarte beta testy w Quake Champions ruszają już 12 maja.

Serwery czynne będą 24 godziny na dobę, a więc czeka nas 9 dni solidnych potyczek. Dodatkowo deweloperzy zniosą również embargo o ujawnianiu informacji na temat gry, dzięki czemu grając w nowe Quake Champions, będziemy mogli rozgrywkę transmitować na żywo czy też nagrywać ją w celu późniejszej publikacji. Warto również wspomnieć, że tytuł ma pojawić się w formie free-to-play (freemium). Za samą produkcję nie zapłacimy więc ani złotówki, jednak pojawią się mikropłatności – w grze będziemy mogli grać jedynie odblokowanymi bohaterami. Aby wejść w ich posiadanie, musimy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość waluty w grze i po prostu ich wykupić. Nieznane są jeszcze szczegóły na temat cen zawartości oraz liczby żetonów, którymi zostaniemy wynagrodzeni po rozegranym meczu. Ciężko jest więc wypowiadać się na temat wyzwania, jakie Quake Champions rzuci w tej kwestii graczom. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Solidna dawka gameplayu dla każdego — otwarta beta w Quake Champions

 0