Sony mocno przecenia PlayStation Plus

Sony mocno przecenia PlayStation Plus

Najbliższe tygodnie będą okresem licznych przecen i wyprzedaży, a sklepy będą się prześcigać w kolejnych akcjach, zarówno z okazji czarnego piątku i cyber poniedziałku, jak i świątecznych promocji. Niedawno pisaliśmy m.in. ciekawej ofercie Microsoftu na konsolę Xbox One S, a teraz atrakcyjną ofertę dla swoich fanów przygotowało Sony.

Najnowsza promocja Sony powoli nam zaoszczędzić aż 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus. Akcja ruszyła dziś, 20 listopada 2017 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego), a zakończy 28 listopada 2017 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego). Tym samym, decydując się na zakup rocznej subskrypcji PlayStation Plus w tych dniach zapłacimy 180 PLN zamiast 240 PLN. Trzeba bowiem pamiętać, że kilka miesięcy temu japoński koncern podwyższył cenę usługi ze 199 PLN na 240 PLN, choć warto zaznaczyć, że oferta darmowych gier, jakie otrzymujemy co miesiąc, uległa jednocześnie poprawie (przynajmniej jeśli chodzi o PlayStation 4). Promocyjna cena pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, więc jeśli i tak korzystacie z tego abonamentu, to warto rozważyć jego przedłużenie właśnie teraz (nawet jeśli ten jeszcze się nie kończy).

Rozpoczął się już gorący okres wyprzedaży i licznych promocji, więc zewsząd kuszeni jesteśmy licznymi akcjami

Jeśli zaś chodzi o warunki skorzystania z tej oferty, to uczestnicy muszą mieć ukończone 7 lat, a osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą mieć zgodę rodziców. Użytkownicy z Niemiec muszą mieć ukończone 18 lat (patrz warunki i zasady https://www.playstation.com/legal/plus25/). Przypominamy także o automatycznym przedłużaniu subskrypcji - jeśli nie chcecie, by po zakończeniu okresu jej trwania pieniądze zostały pobrane z Waszego konta, to po wykupieniu oferty warto od razu wyłączyć tę opcję. PlayStation Plus to jednak nie tylko darmowe gry co miesiąc, ale także możliwość gry w sieci oraz dodatkowe zniżki i promocje na gry, które często nakładają się na te już obowiązujące, przez co uzyskujemy jeszcze lepszy rabat. Zainteresowanych zakupem odsyłamy pod TEN adres.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony mocno przecenia PlayStation Plus

 0