Sony mocno przecenia PlayStation VR z okazji Black Friday!

Sony mocno przecenia PlayStation VR z okazji Black Friday!

Praktycznie ruszyło już przecenowe szaleństwo z okazji Black Friday oraz Cyber Monday i w związku z tym wiele firm i sklepów wystartowało z promocjami przygotowanymi na tę okazję. Jedną z nich jest Sony, które poinformowało o kolejnych akcjach w ramach Black Friday, obejmujących duże rabaty na PlayStation VR oraz stałą obniżkę cen wielu popularnych tytułów dostępnych na tę platformę. I tak, jeśli ktoś zamierzał w końcu zainwestować w gogle wirtualnej rzeczywistości dedykowane PS4, to  PlayStation VR w dniach 19 listopada – 2 grudnia będzie dostępne już od 899 zł. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup pakietu, otrzymają w tej mocno obniżonej cenie: Gogle PlayStation VR, zestaw słuchawkowy PS VR, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds (kod). Co ciekawe, sklep RTV Euro AGD, który jest oficjalnym partnerem Sony, postanowił jeszcze bardziej podbić stawkę, ponieważ ten zestaw w popularnej sieci kosztuje tylko 749 zł, a za 899 zł otrzymujemy dodatkowo Gran Turismo Sport. RTV Euro AGD przygotował także szereg innych zestawów, w tym z grą Farpoint czy EVE: Valkyrie VR i wszystkie dostępne opcje znajdziecie pod TYM adresem.

PlayStation VR w dniach 19 listopada – 2 grudnia będzie dostępne już od 899 zł.

Fanów VR na pewno zainteresuje również obniżka cen samych gier wspierających tę technologię. Sony chwali się, że obecnie portfolio gier i przygód dostępnych na PlayStation VR to ponad 200 tytułów i na pewno każdy znajdziecie tu coś dla siebie. Wszyscy ci, którzy zdecydują się rozbudować swoją bibliotekę gier, będą mieli na to idealną okazję, ponieważ firma wprowadza stałą obniżkę cen na niektóre z najpopularniejszych tytułów i pakietów PS VR. Warto podkreślić, że nie jest to jednorazowa promocja z okazji Black Friday – ceny tych gier i pakietów zostały przecenione na stałe i na pewno warto rozważyć ich zakup w okresie świątecznym. Lista gier z obniżoną cenę wygląda następująco:

 • Driveclub VR
 • Battlezone
 • RIGS
 • StarBlood Arena
 • Farpoint
 • The Inpatient
 • Bravo Team
 • Bravo Team – pakiet z kontrolerem celowniczym
 • Firewall
 • Firewall – pakiet z kontrolerem celowniczym
 • Eve Valkyrie
 • Robinson: The Journey

Przy okazji japoński gigant chwali się, że już wkrótce lista gier dostępnych na PlayStation VR poszerzy się o długo wyczekiwane tytuły, takie jak: Borderlands 2 VR, Blood & Truth, Ace Combat 7: Skies Unknown i Star Child. To oczywiście nie wszystko, co Sony przygotowało dla fanów PlayStation z okazji Black Friday i posiadacze konsol firmy mogą również nabyć abonament PlayStation Plus po przecenie - roczna subskrypcja kosztuje obecnie 20% mniej, czyli 192 zł, a cena 3-miesięcznego abonamentu PS+ została ścięta o 15%, czyli do 85 zł. Nie mogło oczywiście zabraknąć też przecen samych gier. Warto dodać, że promocje obowiązują do 26 listopada, a Sony uruchomiło nawet specjalną stronę (pod TYM adresem), gdzie możecie śledzić je wszystkie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony mocno przecenia PlayStation VR z okazji Black Friday!

 0