Sony podało termin konferencji na E3!

Sony podało termin konferencji na E3!

Electronic Entertainment Expo to niezaprzeczalnie największe wydarzenie w przemyśle gier wideo. W tym roku początek tego eventu będzie mieć miejsce 14 czerwca w Los Angeles, a zakończy się dwa dni później. Jednak jeszcze przed główną częścią odbędą się konferencje prasowe zarówno wydawców gier, jak i producentów konsol. 12 czerwca wystąpi m.in. Bethesda (Electronic Arts będzie miało konferencję w formie streamu), a dzień później Microsoft (o godzinie 17.30 czasu środkowoeuropejskiego).

Tymczasem właśnie Sony potwierdziło termin swojej konferencji. Japońska korporacja będzie miała swoje wystąpienie 14 czerwca o godzinie 3 nad ranem czasu wschodnioeuropejskiego, czyli bardzo podobnie do roku ubiegłego, gdzie także docelową grupą odbiorców zdawał się być gracz amerykański (u którego będzie wtedy 18:00 czasu pacyficznego). Nie podano jeszcze szczegółów wystąpienia, lecz branża oczekuje pokazu googli wirtualnej rzeczywistości - PlayStation VR.

Istnieje szansa, że Sony zaprezentuje albo przynajmniej wspomni o ulepszonej wersji PS4, jednak jest to jedynie w tym momencie spekulacja. Niedawno pojawiły się pogłoski, że ujawnienie tej konsoli nastąpi dopiero na Tokyo Game Show w październiku.

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...