Sony przedstawiło wrześniową ofertę PlayStation Plus

Sony przedstawiło wrześniową ofertę PlayStation Plus

Zarówno Sony, jak i Microsoft w ramach swoich usług PlayStation Plus oraz Xbox Games with Gold starają się co miesiąc zapewnić swoim subskrybentom pakiet w miarę interesujących gier. Producent PlayStation 4 przedstawił właśnie wrześniową ofertę tytułów dostępnych w ramach wspomnianego PlayStation Plus i należy przyznać, że najnowsza propozycja Sony jest równie interesująca co poprzednia. Główną, a zarazem najciekawszą grą, którą abonenci PS Plus mogą pobrać już dzisiaj jest Destiny 2. Następny na liście to dedykowany konsoli PlayStation 4 odświeżony God of War III: Remastered. Do tego w ramach bonusu otrzymamy m.in. Knowledge is Power oraz Here They Lie. Co ciekawe nie zabrakło także Sparkle 2, czyli gry dedykowanej nieco zapomnianej przez fanów wirtualnej rozrywki konsoli PlayStation Vita.

W ramach wrześniowej oferty posiadacze PlayStation Plus otrzymają bezpłatnie m.in. Destiny 2 oraz God of War III: Remastered.

Wszystkie pozycje oprócz Destiny 2 będą dostępne do pobrania już 4 września. Z kolei osoby, które do maksymalnie 1 września zdecydują się ściągnąć główny tytuł w postaci Destiny 2 otrzymają opcję przetestowania całkowicie za darmo znanego z dodatku Forsaken trybu Gambit. Warto wspomnieć, że wrześniowy PS Plus zastąpi bieżący gdzie dostępne są przykładowo Mafia III czy Dead by Deadlight. Warunkiem otrzymania darmowych produkcji jest oczywiście posiadanie aktywnej subskrypcji PlayStation Plus, której ceny wahają się zależnie od wybranego sklepu, a także wariantu bowiem abonament możemy wykupić zarówno na 30, 90, jak i 365 dni. Oficjalne stawki wynoszą kolejno: 33 zł, 100 zł i 240 złotych (na aukcjach internetowych bez problemu zakupicie taniej).

Najnowszy pakiet gier dostępnych w ramach PlayStation Plus kolejny raz z rzędu bije na głowę propozycję Microsoftu. Przypomnijmy, że właściciele Xboxa zaproponowali jego posiadaczom m.in. Prison Architect, Livelock, Sega Vintage Collection: Monster World oraz LEGO Star Wars III: The Clone Wars, które nie oszukujmy się, ale nie mają prawa startu do produkcji pokroju Destiny 2 lub nawet odświeżonego trzeciego God of War. Microsoft tym samym ustępuje nie tylko na polu ilości sprzedanych egzemplarzy, lecz również proponowanych gier. Choć oczywiście w zamian za to mają jak to określił przedstawiciel amerykańskiej firmy hardcorowych graczy. Miejmy nadzieję, że następne propozycje zarówno giganta z Redmond, jak i Sony będą na równie wysokim poziomie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony przedstawiło wrześniową ofertę PlayStation Plus

 0