Sony przygotowuje tajemniczą strzelankę z elementami RPG. Grę określono jako "Gears of Effect"

Sony przygotowuje tajemniczą strzelankę z elementami RPG. Grę określono jako "Gears of Effect"

Sony pracuje nad niezapowiedzianą grą, która trafi na PlayStation. Fragment rozgrywki wyciekł do sieci, chociaż o samym projekcie wiemy niewiele. Całość powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Jeśli wierzyć przeciekowi, Sony przygotowuje tajemniczą strzelankę na silniku Unreal Engine 5, która w nieokreślonym czasie pojawi się na konsoli PlayStation. Nagranie rzekomo podchodzące z produkcji udostępniono w internecie i widzimy, jak nieokreślona postać walczy z ogromnym potworem. Broń oraz otoczenie wyglądają futurystycznie, co wskazuje, iż będziemy mieć do czynienia z trzecioosobowym shooterem science fiction z elementami RPG. Tytuł musi być we wczesnej fazie rozwoju, bo graficznie nie prezentuje świetnego poziomu, z drugiej strony sam materiał jest średniej jakości. Potwierdza to zresztą leaker DuskGolem, który twierdzi, że widział o wiele większy fragment gry, a materiał ukazuje starsze wydanie produkcji.

W sieci udostępniono fragment wczesnej wersji tajemniczej strzelanki z elementami RPG, która podobno powstaje na Unreal Engine 5 i zmierza na konsolę PlayStation.

Insider zaznaczył, iż całość obecnie wygląda o wiele lepiej i posiada już w pełni nagrane głosy głównych postaci oraz przygotowany soundtrack. Co ciekawe gra ma stanowić połączenie Mass Effect z Gears of War. „Oto przeciek wczesnej wersji gry first of party. Jest to RPG w klimacie sci-fi, prawdopodobnie zrobiony w UE5. Studiem [odpowiedzialnym za projekt] jest XDev i w tym roku otrzymamy więcej przecieków. Ludzie określają grę mianem "Gears of Effect".” Za projekt odpowiada brytyjska firma XDEV współpracująca z nieznanym zewnętrznym studiem deweloperskim. Dla Brytyjczyków ma to być w pełni autorskie IP.

Wcześniej XDEV pomagało jedynie przy różnych grach m.in. Heavy Rain, Until Dawn, Detroit: Become Human, Dreams, Sackboy: A Big Adventure, Destruction AllStars, Returnal, Death Stranding: Director's Cut. Studio jak widać posiada pewne doświadczenie w branży gamingowej, aczkolwiek brakowało im w CV własnej marki, którą teraz najwyraźniej stworzą. Dla graczy PlayStation nadchodzą ciekawe czasy, ponieważ Sony szykuje sporo tytułów np. remaster Horizon Zero Dawn czy grę wieloosobową od Guerrilla Games.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony przygotowuje tajemniczą strzelankę z elementami RPG. Grę określono jako "Gears of Effect"

 0