Sony robi niespodziankę. Abonenci PS Plus otrzymali Call of Duty: WWII

Sony robi niespodziankę. Abonenci PS Plus otrzymali Call of Duty: WWII

Gracze na PlayStation 4 zapewne szukają obecnie gier ułatwiających im zabicie czasu w oczekiwaniu na premierę The Last of Us Part II, które w końcu zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Sony najwyraźniej postanowiło im nieco pomóc i zdecydowało się wypuścić kolejny darmowy tytuł w ramach abonamentu PlayStation Plus nieco wcześniej. Co więcej, japońska firma postanowiła najwyraźniej zrehabilitować się za nieco słabszy miesiąc i tym razem użytkownicy konsoli PS4 mogą liczyć na naprawdę mocną produkcję AAA. Każdy gracz subskrybujący PS Plus może od dziś pobrać bez żadnych dodatkowych opłat Call of Duty: WWII.

Każdy gracz subskrybujący PS Plus może od dziś pobrać bez żadnych dodatkowych opłat Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII to odsłona niezwykle popularnego shootera, która miała swoją premierę pod koniec 2017 roku. Gra może nie spełniła wszytych pokładanych w niej nadziei, ale i tak powrót do tematyki II wojny światowej stanowił miła odskocznię od kilku poprzednich części, które mocno stawiały na futurystyczny klimat. Koniec końców gra autorstwa studia Sledgehammer Games pochwalić może się średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 79%. Gracze mogą więc liczyć na typową dla serii krótką, ale bardzo intensywną kampanię oraz dynamiczny multiplayer, tym razem zdecydowanie bardziej przyziemny niż w poprzednikach WWII.

Nie da się ukryć, że Sony było krytykowane za majową ofertę PlayStation Plus, w ramach której otrzymaliśmy Cities: Skylines i Farming Simulator 19, więc dodanie dużego hitu pokroju Call of Duty: WWII do tego zestawienia powinno uciszyć część krytyki. Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy gra z serii Call of Duty trafia do PS Plus. Wcześniej w usłudze pojawiały się za darmo Black Ops III i Modern Warfare Remastered. Sony przeważnie odświeża swoją ofertę PS Plus w pierwszy wtorek miesiąca, więc Call of Duty: WWII udostępnione zostało tydzień przed czasem. To na pewno jednak nie jedyna darmowa gra na czerwiec, a plotki sugerują, że możemy tu otrzymać jeszcze jeden bardzo mocny tytuł, czyli Spider-man od Insomniac Games. Czyżby Sony chciało zrobić nam tak dobry prezent na dzień dziecka? Zobaczymy…   

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony robi niespodziankę. Abonenci PS Plus otrzymali Call of Duty: WWII

 0