Sony rozdaje losowym użytkownikom PS Plus Premium

Sony rozdaje losowym użytkownikom PS Plus Premium

Graczy, którzy korzystali z PS Plus może czekać miła niespodzianka. Sony oferuje wybranym użytkownikom darmowy abonament. Szczęśliwcy znajdą stosowne powiadomienie na konsoli.

Sony udostępnia za darmo PS Plus Premium na okres dwóch tygodni. Jak zwykle propozycja nie jest skierowana do wszystkich, a dostają ją losowe osoby, które korzystały z PlayStation Plus. Tym razem oferta jest wysyłana w formie powiadomienia na konsolę PlayStation, a nie e-mail. Warto więc sprawdzić swoje skrzynki na urządzeniu.

Losowe osoby, które korzystały z PS Plus dostają wariant Premium za darmo na dwa tygodnie.

Sony rozdaje losowym użytkownikom PS Plus Premium

Jeden z użytkowników Reddita poinformował, że dostał ofertę, gdy jego dotychczasowego członkostwo PS Plus wygasło. Jednak inny ujawnił, iż otrzymał 14 dni Premium za darmo po odnowieniu subskrypcji PS Plus Essential na rok.

Zawsze warto sprawdzić, czy nie czeka na nas niespodzianka od Sony. Firma co jakiś czas organizuje podobne akcje, które mają na celu wypromowanie usługi oraz zachęca graczy do dalszego korzystania z platformy.

PS Plus Premium kosztuje standardowo 70 złotych miesięcznie, 200 zł na 3 miesiące albo 630 złotych za rok. Podstawowy plan PlayStation Plus Essential to koszt 37 zł co 30 dni, 100 zł za 3 miesiące bądź 295 zł rocznie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony rozdaje losowym użytkownikom PS Plus Premium

 0