Sony ujawnia wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man 2

Sony ujawnia wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 jest jedną z tych gier na wyłączność, która napędza sprzedaż PlayStation 5. Dane, jakie ujawniono udowadniają, że najnowsze przygody Petera Parkera są hitem.

Marvel's Spider-Man 2 pozostaje jedną z niewielu liczących się gier single player dostępnych wyłącznie na konsoli PS5, z racji tego, że reszta produkcji została lub będzie udostępniona. I chociaż w kontekście tej gry także spekuluje się o wydaniu PC (nawet ma już powstawać taki port), ale to raczej melodia przyszłości. To, że Marvel's Spider-Man 2 wyląduje na komputerach jest jednak pewne. Tymczasem tytuł wygenerował Sony sporo pieniędzy.

Spider-Man 2 sprzedał się w ponad 11 mln egzemplarzy.

Oprócz uznania krytyków, tytuł odniósł także sukces komercyjny, a sprzedaż rośnie w stałym tempie. Do 20 kwietnia 2024 roku Marvel's Spider-Man 2 sprzedał się w nakładzie przekraczającym 11 milionów egzemplarzy. Dane te pochodzą od Sony, które pochwaliło się nimi na spotkaniu firmowym.

Jest to pewien progres, bowiem do grudnia 2023 r. gra zaliczyła sprzedaż na poziomie 10 mln sztuk. Chociaż dynamika sprzedaży osłabła, to nadal jest przyzwoita.

W marcu studio Insomniac Games wydało nową łatkę do Marvel’s Spider-Man 2, która dodała nowe funkcje, takie jak New Game Plus i system powtórek misji.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony ujawnia wyniki sprzedaży Marvel's Spider-Man 2

 0