Sony ujawniło ofertę kwietniowego PlayStation Plus

Sony ujawniło ofertę kwietniowego PlayStation Plus

Sony zaprezentowało kwietniową ofertę dla abonentów PlayStation Plus. Okazuje się, że po bardzo ciekawym marcu, kiedy to dostaliśmy m.in. remaster Call of Duty 4: Modern Warfare, producent zaoferuje swoim użytkownikom równie interesujące gry. Najlepszą z listy jest wydany przed dwoma laty The Surge. Tytuł autorstwa studia Deck13 Interactive przenosi nas w mroczny futurystyczny świat, gdzie przypada nam rola nie superbohatera, jak to bywa w większości gier, lecz zwykłego pracownika fabryki Warrena, który nabywa swe umiejętności dzięki specjalnemu egzoszkieletowi. Po tajemniczym wybuchu postać orientuje się, że jego koledzy po fachu postradali zmysły, zaś roboty stały się agresywne i stanęły przeciwko ludzkości, musimy więc dociec, co się tak właściwie wydarzyło. Co ciekawe, w dojściu do celu pomaga nam tajemnicza kobieta, która komunikuje się z Warrenem przez komunikator.

W ramach kwietniowej oferty PS Plus jej posiadacze otrzymają darmowe kopie The Surge i Conan: Exiles.

Chociaż akcja The Surge wybiega daleko, bo aż 60-70 lat w przyszłość, to wiele osób upatruje tu podobieństw do serii Dark Souls, a to m.in. za sprawą wymagającego poziomu trudności oraz mrocznego klimatu. Drugą produkcją w ramach kwietniowego PS Plus jest nastawiony na rozgrywkę sieciową PvP i PvE Conan: Exiles - popularny szczególnie na komputerach survival z gatunku RPG dla odmiany cofający nas w odległą przeszłość. Gra rozgrywa się w fantastycznym uniwersum Conana Barbarzyńcy i polega głównie na przemierzaniu pełnych niebezpieczeństw pustkowi. Pomimo iż fabuła nie odgrywa tu kluczowej roli, to jednak gdzieś tam jest, a my dzięki niej możemy dowiedzieć się wiele o historii świata. Przytoczone produkcje zostaną udostępnione 2 kwietnia.

Przy okazji stało się również to, co od dłuższego czasu zapowiadało samo Sony, a mianowicie po raz pierwszy nie dodano produktów dla starszej generacji konsol, PlayStation 3 oraz PS Vita. Takie stanowisko nie dziwi, ponieważ trójka, choć dla wielu pozostaje kultowym urządzeniem, to jest już mocno wysłużona. PlayStation Vita okazała się natomiast - również dla japońskiego przedsiębiorstwa - mocno nieudaną próbą podbicia mobilnego gamingu. Jeżeli jesteście zainteresowani najnowszą propozycją Sony, to musicie posiadać wykupioną subskrypcję PS Plus, która notabene jest niezbędna, żeby grać online.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony ujawniło ofertę kwietniowego PlayStation Plus

 0