Sony zaprezentowało ofertę PS Plus na kwiecień, która ucieszy fanów postapokaliptycznych gier

Sony zaprezentowało ofertę PS Plus na kwiecień, która ucieszy fanów postapokaliptycznych gier

Sony przedstawiło ofertę PS Plus na kwiecień. W ramach nowego zestawu, który będzie dostępny od 6 kwietnia do 3 maja 2021 roku dostaniemy trzy gry: Days Gone (PS4), Zombie Army 4: Dead War (PS4) oraz Oddworld: Soulstorm (PS5). Głównym tytułem jest Days Gone, które przenosi nas do postapokaliptycznego świata opanowanego przez wirusa zamieniającego ludzi w bezmyślne, żądne krwi potwory. Wcielamy się w byłego członka gangu motocyklowego, obecnego łowcy nagród Deacona St. Johna, którego celem nie jest odszukanie lekarstwa, ale po prostu przetrwanie w tych ekstremalnych warunkach. Deweloperzy udostępnili nam szereg zadań - głównych i pobocznych do wykonania, a także cykl dobowy regulujący zachowanie przeciwników. Co ciekawe tytuł w maju 2021 roku trafi również na PC.

Do kwietniowego PS Plus trafiły Days Gone (PS4), Zombie Army 4: Dead War (PS4) oraz Oddworld: Soulstorm (PS5).

Zombie Army 4: Dead War to nastawiona na kooperację gra wydana w lutym 2020 roku, która zebrała niezłe, ale niezbyt wysokie oceny. Akcja fabuły przenosi nas do alternatywnego 1942 roku dwanaście miesięcy po wcieleniu przez Adolfa Hitlera "Planu Z" doprowadzającego do zalania uniwersum przez fale zombie. Chociaż główny zły zginął w poprzedniej części i trafił do Piekła tak wrócił w tej odsłonie by znów siać zniszczenie. Zombie Army 4: Dead War umożliwia zabawę w maksymalnie 4-osobowej drużynie, a do zadań graczy należy pokonywanie kolejnych hord nieumarłych. Produkcja zawiera specjalny system umiejętności odblokowywany wraz z postępami w rozgrywce i nie zapomniano tu o unikalnym dla każdej postaci wyposażeniu.

Ostatnią propozycją jest Oddworld: Soulstorm, który trafi do PS Plus dla posiadaczy PlayStation 5 w dniu premiery 6 kwietnia. Stanowi on kontynuację wydanego w 2013 roku remake'u Oddworld: New 'n' Tast oferując mroczniejsze klimaty niż poprzedniczka. Ponownie wcielamy się w Mudokona o imienu Abe, którzy wraz z pomocnikami uciekł z sideł zastawionych przez sprytnych Glukkonów i wydaje się, że są w beznadziejnej sytuacji, ponieważ przedzierają się przez pustynię bez podstawowych rzeczy do życia. Oddworld: Soulstorm to platformówka 2.5D z różnymi zagadkami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony zaprezentowało ofertę PS Plus na kwiecień, która ucieszy fanów postapokaliptycznych gier

 0