Sony zaprezentuje tylko cztery gry na konferencji E3 2018

Sony zaprezentuje tylko cztery gry na konferencji E3 2018

Sony ustami prezesa potwierdziło, iż ich obecność na tegorocznej branżowej imprezie w Los Angeles będzie bardzo skromna względem ostatnich lat.

Tegoroczne targi E3, które odbędą się już w czerwcu zapowiadają się na jedne z ciekawszych w ciągu minionych lat, ponieważ jeśli wierzyć przeciekom pochodzącym z Walmartu powróci wiele niegdyś świetnych, a obecnie nieco zapomnianych serii takich jak Just Cause, Gears of War, czy Splinter Cell. Jeśli chodzi o poziom atrakcji w przypadku Sony, nie powinnyśmy oczekiwać wiele bowiem postanowiono nieco stonować nastroje. Jak zapowiedział CEO Sony Interactive Entertainment America i prezes SIE Worldwide, Shawn Layden podczas konferencji PlayStation skupią się oni przede wszystkim na czterech dedykowanych ich platformie tytułach: Death Stranding, Sucker Punch’s, The Last of Us Part II oraz Spider-Man. Chociaż włodarze firmy nie wykluczają prezentacji tytułów od deweloperów third-party.

Konferencja Sony na E3 2018, która rozpocznie się 11 czerwca będzie poświęcona głównie czterem dedykowanym ich platformie tytułom

Dodatkowo nie oczekujmy, że na E3 zobaczymy również wyczekiwanego następcę PlayStation 4. Mimo iż według rozmaitych spekulacji Sony intensywnie pracuje nad kolejną konsolą, to wyśmienite wyniki sprzedaży aktualnego urządzenia skutecznie opóźniają prezentację PS5. Dodatkowo eksperci uważają, że wciąż niewykorzystano potencjału mocy drzemiącej w czwórce. Konferencja rozpocznie się w poniedziałek 11 czerwca o godzinie 3:00 w nocy (czasu polskiego). Tradycyjnie obejrzymy ją na żywo za pośrednictwem oficjalnej strony PlayStation, Facebooka, czy platformy Twitch. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia pojawi się na blogu korporacji w ciągu najbliższych kilku tygodni. A wy chcielibyście zobaczyć następcę PS4 jeszcze w tym roku?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony zaprezentuje tylko cztery gry na konferencji E3 2018

 0