Sony zdradziło styczniową ofertę PS Plus

Sony zdradziło styczniową ofertę PS Plus

Sony zaprezentowało listę gier wchodzących w skład styczniowego PS Plus. Niestety najnowsza oferta skierowana do posiadaczy PlayStation 4 nie jest szczególnie zachęcająca i nawet na tle aktualnego zestawu wypada po prostu słabo. Od 1 stycznia 2019 roku subskrybenci PS Plus otrzymają dostęp do m.in. Steep (PS4), Portal Knights (PS4), Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS4, PS Vita) czy Super Mutant Alien Assault (PS Vita). Wspomniane gry zastąpią na przykład SOMA (PS4), Onrush (PS4), Papers, Please (PS Vita) oraz Steredenn. Pierwsza produkcja, a więc Steep najbardziej wpasowuje się w panujący za oknem klimat mrozu i śniegu, ponieważ skupia się na typowo zimowych sportach. Twórcy proponują nam kilka popularnych dyscyplin takich jak snowboard, slalom na nartach lub lot w specjalnym kombinezonie.

W ramach styczniowego PS Plus otrzymamy m.in. gry Steep, Fallen Legion: Flames of Rebellion i Zone of the Enders HD Collection.

Portal Knights jest grą w stylu Minecrafta bazującą na kluczowych elementach z gatunku RPG, czyli dość ciekawe połączenie, które powinno przypaść do gustu fanom kolorowych oraz klimatycznych tytułów. Podczas przygody należy wznosić rozmaite budynki z dostępnych surowców, nie zapominając jednocześnie o wykonywaniu dostępnych zadań wykreowaną przez nas postacią. Do tego Fallen Legion: Flames of Rebellion, a więc propozycja skierowana do fanów dwuwymiarowych jRPG-ów zawierających elementy bijatyki. Oczywiście dostaliśmy tutaj solidnie rozbudowaną kampanię fabularną wraz z decyzjami, które musimy w międzyczasie podejmować. Przy okazji należy także napomknąć o Zone of the Enders HD Collection będącym zestawem dwóch odświeżonych gier od nie byle kogo, bo samego Hideo Kojimy.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani uzyskaniem dostępu do tych, aktualnych bądź przyszłych produktów należy posiadać aktywną subskrypcję PS Plus, którą w przypadku PlayStation 4 i tak zwyczajnie trzeba wykupić, jeśli marzymy o rozgrywce wieloosobowej. Cena miesięcznej usługi wynosi 33 zł. Koszt na 3 miesiące to 100 złotych, a na 12 miesięcy 240 zł. Oczywiście są to oficjalne stawki i istnieje szansa nabycia abonamentu taniej na rozmaitych aukcjach internetowych bądź stronach. Należy jednak uważać, aby nie paść ofiarą potencjalnych oszustów. Swoją drogą posiadacze konsol PlayStation 3 i PS Vita muszą pamiętać, że będą dostawać kolejne darmowe gry tylko do 8 marca 2019 roku. Po tym czasie Sony zapowiedziało koniec wsparcia dla starszych urządzeń.

Gry w styczniowym PS Plus:

  • Steep (PS4)
  • Portal Knights (PS4)
  • Zone of the Enders HD Collection (PS3)
  • Amplitude (PS3)
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS4, PS Vita)
  • Super Mutant Alien Assault (PS Vita)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony zdradziło styczniową ofertę PS Plus

 0