Sorrypunk 2077 to generator przeprosin z wiadomością na żółtym tle

Sorrypunk 2077 to generator przeprosin z wiadomością na żółtym tle

Chociaż od premiery Cyberpunka 2077 minęły dwa tygodnie, to wciąż nie ustają kontrowersje związane z licznymi błędami trapiącymi grę CD Projekt RED, a także prezentowanym przez nią ogólnym poziomem na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Podczas gdy społeczność odgrzebuje dawne wypowiedzi deweloperów m.in. odnośnie jakości CP 2077 na old genach, Redzi starają się łatać projekt dzięki nowym aktualizacjom. Jeżeli tytuł nie spełnił waszych oczekiwań to możecie stworzyć przeprosiny na charakterystycznym żółtym tle za sprawą generatora Sorrypunk 2077. Wchodząc na specjalną stronę otrzymujemy gotowy szablon zawierający logotypy gry oraz studia, który można modyfikować dodając tekst. Narzędzie natychmiast zdobyło pewną popularność, a internauci ochoczo udostępniają efekty swoich prac.

Sorrypunk to generator przeprosin na żółtym tle, który przypomina komunikaty CD Projekt RED.

Sorrypunk 2077 to generator przeprosin z wiadomością na żółtym tle

Oczywiście generator nie jest powiązany z CD Projekt i został stworzony przez jednego z internautów, zaś wszelkie informacje znajdują się na oficjalnych profilach społecznościowych firmy oraz gry. Jest to jednak zabawne odniesienie do sytuacji związanej z Cyberpunkiem 2077, w tym komunikatów na żółtym tle, jakimi raczyli nas autorzy informując o następnym przełożeniu premiery Cyberpunka 2077. Zapewne nie brak również osób, którym wiadomości na takim szablonie będą kojarzyć się wyłącznie źle. Mimo fali krytyki produkcja Redów sprzedaje się zaskakująco dobrze i zgodnie ze statystykami w ciągu pierwszych 10 dni rozeszła się w nakładzie 13 milionów kopii. Dane te obejmują też zwroty dokonane w ramach kampanii „helpmerefund”, choć nie zawiera zwrotów dokonanych przez inne platformy.

CD Projekt RED nie spoczywa na laurach i udostępnił najnowszy patch oznaczony numerem 1.06, który wprawdzie nie poprawia aż tak dużo jak poprzednie to np. usuwa błąd związany z limitem naszych stanów zapisów, który wnosił 8 MB i w przypadku przekroczenia tej granicy ulegał nieodwracalnemu uszkodzeniu. Należy tu zaznaczyć, że wcześniej zniszczone pliki nie zostaną naprawione. Do tego wyeliminowano błąd dotyczący zadania Second Conflict i postaci Dum Duma. Dobrze więc, że polskie studio robi co może by ich produkt był w pełni grywalny, aczkolwiek nim do tego dojdzie minie jeszcze trochę czasu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sorrypunk 2077 to generator przeprosin z wiadomością na żółtym tle

 0