South Park - Ubisoft organizuje konkurs... pierdzenia

South Park - Ubisoft organizuje konkurs... pierdzenia

Ahh ten specyficzny humor w South Park… Może chciałbyś współtworzyć kolejną część? Ubisoft ogłasza nietypowy konkurs.

Chcesz być częścią najnowszej gry z serii South Park? Studio Ubisoft ogłosiło nietypowy konkurs o nazwie I Am The Fart – wygrana jest równoznaczna z uczestnictwem w tworzeniu gry. Ale o co chodzi? Już sama nazwa podpowiada, jest to konkurs pierdzenia… Tak, naprawdę to nie żart. Każdy zainteresowany tematem będzie mógł nagrać symfonie przepięknych dźwięków wprost z jelit. Następnie nasze dzieło przyjdzie nam wysłać do Ubisoftu, gdzie zostanie rozpatrzone przez „doświadczone” jury… Śpieszcie się, ponieważ okres wysyłania prac już się rozpoczął, koniec planowany jest 16 października. Swoje zgłoszenia oraz nagrania innych użytkowników możecie zobaczyć tutaj.

Konkurs pierdzenia… Ciekawy pomysł Ubisoftu w ramach tworzenia nowej odsłony South Park - niewątpliwie bliski duchem serialowi.

Dodatkowo powyżej możecie obejrzeć również oficjalny trailer, pozwólcie, że powtórzę – trailer konkursu pierdzenia. Przejdźmy jednak do najważniejszej części, czyli nagród – co dostaniemy, kiedy nasz pierd okażę się jedyny w swoim rodzaju i pobudzi fantazję Ubisoftowego jury? Jeżeli tak się stanie, zostaniemy wówczas zaproszeni do siedziby głównej studia w San Francisco, gdzie odbędziemy sesję nagraniową wypuszczania naszych przeuroczych gazów. Następnie nasze dzieło trafi jako oficjalny dźwięk w grze, który pojawiać się będzie podczas używania specjalnego ataku New Kid. Zwycięski pierd pojawi się wraz z premierą gry South Park: Fractured But Whole już 17 października na PS4, Xbox One oraz PC. Co więcej, każdy kupujący otrzyma również bezpłatną kopię The Stick of Truth, dlatego okazja jest tym bardziej zachęcająca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: South Park - Ubisoft organizuje konkurs... pierdzenia

 0