SPC Gear GK540 Magna - klawiatura mechaniczna w niższej cenie

SPC Gear GK540 Magna - klawiatura mechaniczna w niższej cenie

SPC Gear prezentuje GK540 Magna, czyli rozwiązanie dla osób poszukujących pełnowymiarowej klawiatury mechanicznej, posiadającej blok numeryczny oraz podświetlenie RGB, które da się dostosować wedle własnego uznania, w atrakcyjnej cenie. Warto podkreślić, że klawiatura dostępna jest z trzema rodzajami przełączników Kalih: Blue, Brown i Red - umożliwia to dobranie klawiatury mechanicznej skrojonej dokładnie pod własne potrzeby. SPC Gear GK540 Magna Kailh Blue docenią osoby szukające najwyższej precyzji, Kailh Brown wyróżnia się kulturą działania i stosunkowo miękką charakterystyką, zaś przełączniki Kailh Red to doskonałe narzędzie w ręku zaawansowanych graczy FPS, dla których szybkość reakcji jest kluczowa.

Klawiaturę mechaniczną SPC Gear GK540 Magna zakupimy za 239 zł w trzech wersjach: Kalih Blue, Kalih Brown oraz Kalih Red.

SPC Gear GK540 Magna - klawiatura mechaniczna w niższej cenie

Niezależnie od wybranych przełączników, klawiatura mechaniczna SPC Gear GK540 Magna wyróżnia się w swoim segmencie cenowym m.in. wysoką jakością wykonania (metalowa obudowa), w pełni konfigurowalnym punktowym podświetleniem RGB wszystkich klawiszy, a także możliwością tworzenia bardzo zaawansowanych makr – przydatnych nie tylko w grach, ale także w codziennej pracy. W wygodnym zarządzaniu wyżej wymienionymi funkcjami pomoże rozbudowane oprogramowanie przeznaczone dla klawiatur SPC Gear (do pobrania na stronie producenta). Prezentowana klawiatura posiada 18 predefiniowanych profili podświetlenia RGB - od klasycznego stałego przez ruchowe wzory aż po podświetlenie reagujące na wciśnięcie konkretnego przycisku. 

SPC Gear GK540 Magna - klawiatura mechaniczna w niższej cenie

Tak jak wspominaliśmy, urządzenie docenią przede wszystkim fani gier FPS oraz RTS, który poszukują interesującego produktu w atrakcyjnej cenie. Ponadto sprzęt posiada funkcję N-Key Rollover umożliwiającą wciśnięcie na klawiaturze wszystkich dowolnych przycisków jednocześnie, z czego każdy z nich zostanie zarejestrowany oddzielnie. Jak wiemy, anti-ghosting to kluczowa sprawa dla wielu maniaków strzelanek. Klawiaturę SPC Gear GK540 Magna zakupimy za 239 złotych, z kolei więcej informacji o produkcie oraz konkretnych wersjach znajdziemy bezpośrednio na stronach: Kalih Blue, Kalih Brown i Kalih Red

Pokaż / Dodaj komentarze do: SPC Gear GK540 Magna - klawiatura mechaniczna w niższej cenie

 0