SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone - pełen zestaw do nagrywania

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone - pełen zestaw do nagrywania

SPC Gear, znany z produkcji różnego rodzaju akcesoriów dla graczy, prezentuje nowy zestaw, w którym znajdziemy mikrofon oraz niezbędne w pracy każdego streamera czy youtubera akcesoria. Mikrofon rejestruje dźwięk o szerokiej częstotliwości (18 - 21 000 Hz). Ponadto został wyposażony w mechanizmy eliminujące niepożądane zakłócenia. Kardioidalna charakterystyka kierunkowa zapewnia dużą głębię, uchwyt antywstrząsowy eliminuje drgania mogące się pojawić w trakcie intensywnego grania, a kompatybilność z Plug&Play upraszcza do maksimum korzystanie z mikrofonu. Oczywiście poza naszym głównym bohaterem w pakiecie SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone znajdziemy też inne gadżety. Jego podstawą jest w pełni regulowane ramię z uchwytem antywstrząsowym i filtrem POP. 

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone to zestaw składający się z mikrofonu, a także elementów pomocnych w pracy niejednego streamera czy youtubera. 

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone - pełen zestaw do nagrywania

Wewnątrz ramienia wpuszczony jest kabel USB co sprawia, że cały zestaw wygląda schludnie. W przypadku dostępnego mikrofonu to z pewnością do jego charakterystycznych cech zalicza się eliminacja większości niepożądanych zakłóceń oraz wyeliminowanie efektu sprzężenia zwrotnego. SPC Gear SM900 to także duża staranność wykonania oraz najwyższa klasa użytych materiałów. To wszystko w połączeniu z eleganckim wzornictwem sprawia, że mikrofon ten cechuje się nie tylko wysoką jakością nagrań, ale również wytrzymałością na uszkodzenia i atrakcyjnym wyglądem, co jest kluczowe dla streamerów, youtuberów, jak i osób tworzących własne podcasty.

SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone - pełen zestaw do nagrywania

Elementy te są kluczowe nie tylko dla wygody użytkowania, ale także dla minimalizacji wszelkich zakłóceń pochodzących z biurka czy np. podmuchów powstałych przy szybszym oddechu osoby. Podsumowując w pakiecie od SPC Gear znajdziemy: mikrofon, regulowane ramię, uchwyt antywstrząsowy i specjalny pop filtr. Sugerowana przez producenta cena zestawu SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone wynosi 319 złotych, co jest całkiem interesującą opcją dla osób rozpoczynających wielką przygodę ze streamingiem lub nagrywaniem na YouTube. Więcej informacji o prezentowanym pakiecie znajdziecie bezpośrednio na jego stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: SPC Gear SM900 Streaming USB Microphone - pełen zestaw do nagrywania

 0