Spider-Man zaprezentowany na pełnym akcji gameplayu

Spider-Man zaprezentowany na pełnym akcji gameplayu

Spider-Man autorstwa Insomniac Games jest jedną z bardziej oczekiwanych gier dedykowanych konsoli PlayStation 4. Wysoką jakość produkcji potwierdzają dotychczas opublikowane materiały wideo również te prezentujące bezpośrednią rozgrywkę. Wiele wskazuje na to, że kampania marketingowa gry weszła w decydującą fazę, ponieważ ledwo w ubiegłym tygodniu dostaliśmy premierowy zwiastun na miesiąc przed premierą, co jest raczej dość rzadkim zjawiskiem, zaś teraz deweloperzy zdecydowali się opublikować japońską reklamę (raczej nie będzie ona różniła się od klipów dostępnych w pozostałych regionach świata). Nie byłoby w tym nic szczególnie dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym przypadku zrezygnowano z upiększonych na potrzeby reklamowe cutscenek na rzecz pełnoprawnego gameplayu.

Najnowsze urywki ze Spider-Mana pozwalają sądzić, że będziemy mieli do czynienia z jedną z lepszych gier dostępnych w tym roku na PlayStation 4. 

Pomimo iż wideo trwa ledwie 40 sekund, to widzimy na nim solidną porcję akcji, mnóstwo pajęczyny oraz oczywiście jeden z kluczowych aspektów gry mianowicie — ostrą wymianę ciosów z przeciwnikami, która wypada chyba najlepiej, co nie powinno budzić szczególnego zdziwienia, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt inspirowania się uznaną marką, jaką bez wątpienia jest Batman: Arkham. Warto także wspomnieć, że community Manager z Insomniac, James Stevenson potwierdzi, iż studio było mocno zdziwione ilością preoderów, które zamówili fani. Przy okazji zastrzegł, iż dotychczasowe trailery zaprojektowano w taki sposób, aby nie zdradzać najważniejszych elementów gry takich jak fabuła. Oznacza to, że finalne produkt może wyglądać nieco inaczej, aczkolwiek mamy nadzieję, że te różnice nie będą zbyt duże.

Natomiast na stronie PlayStation opublikowano listę przeciwników Spider-Mana, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Większość z nich została potwierdzona już wcześniej, a na szczególne wyróżnienie zasługują m.in.: Mister Negative, Kingpin, Electro, Rhino, Scorpion, Vulture oraz Shocker. Bez względu na wszystko przygody Człowieka-Pająka zapowiadają się niezwykle interesująco, a także potwierdzają, że możemy mieć do czynienia z murowanym kandydatem do miana Gry Roku. Posiadacze pozostałych platform sprzętowych mogą więc tylko żałować, że tytuł nie trafi nigdzie indziej poza PlayStation 4, co zostało już potwierdzone przez twórców jakiś czas temu. O tym jak gra wygląda finalnie dowiemy się dokładnie 7 września bieżącego roku, czyli w dniu premiery.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spider-Man zaprezentowany na pełnym akcji gameplayu

 0