Spider-Man ze zwiastunem fabularnym. Sony ujawniło specjalny zestaw PS4 Pro

Spider-Man ze zwiastunem fabularnym. Sony ujawniło specjalny zestaw PS4 Pro

Insomniac Games pochwaliło się kolejnym materiałem wideo ze Spider-Mana, który tym razem skupia się wokół warstwy fabularnej. Przy okazji Sony postanowiło przygotować fanom ciekawą niespodziankę.

Twórcy wyczekiwanego przez posiadaczy PlayStation 4 Spider-Mana opublikowali zwiastun prezentujący kluczowy element tej gry, czyli fabułę. Dokładnie jak w życiu Petera Parkera nie mogło zabraknąć na nim sporej dawki emocji. Główny bohater spotka na przykład swoją miłość, a my możemy przyjrzeć się kilku przeciwnikom nieustraszonego protagonisty takim jak Silver Sable. Widzimy także samego Normana Osborna. Warto zaznaczyć, że produkcja autorów m.in. Ratchet & Clank, czyli Insomniac Games nie bazuje na żadnej historii znanej z kartek komiksów bądź adaptacjach filmowych, tylko kreuje zupełnie świeżą, równie interesującą opowieść wrzucając przy okazji doskonale znane ze świata Człowieka-pająka oryginalne postaci.

Kampania marketingowa nadchodzącego Spider-Mana ruszyła pełną parą. Sony postanowiło w związku z tym przygotować specjalne wydanie PS4 Pro.

Nie są to jedyne niespodzianki związane ze Spider-Manem, ponieważ Sony przygotowało dla fanów limitowane wydanie PlayStation 4 Pro z motywem kultowego bohatera. Zdecydowano się postawić na nieco stonowane wzornictwo zawierające logo marki. W zestawie umieszczono oczywiście konsolę w wersji z dyskiem 1 TB, spersonalizowany kontroler DualShock 4, a także grę z dodatkowymi cyfrowymi elementami. Pakiet z pewnością pojawi się na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady w cenie 399,99/499,99 dolarów. Oficjalna sprzedaż ruszy wraz z premierą samej gry tj. 7 września bieżącego roku. Należy przyznać, że kolekcjonerka prezentuje się wyjątkowo okazale oraz stanowi łakomy kąsek zarówno dla osób dopiero nabywających PS4, jak i tych zastanawiających się nad przesiadką na lepszy model.

Insomniac planuje ponadto publikację specjalnych skórek dla bohatera dostępnych w późniejszym czasie. Mimo wszystko gra zostanie pozbawiona modnego ostatnio systemu mikrotransakcji, co nie powinno stanowić szczególnego zdziwienia biorąc pod uwagę fakt, że produkcję nastawiono na rozgrywkę single player (chociaż patrząc początkowe wydanie Shadow of War wszystko jest możliwe). Spider-Man zapowiada się na jeden z ważniejszych tytułów dedykowanych sprzętowi japońskiego giganta. Z pewnością posiadacze PC i Xbox One mogą żałować, że nie pojawi on się na ich platformie. Nie ma na to większych szans, gdyż jakiś czas temu deweloper dał wyraźnie do zrozumienia, iż ów projekt powstał wyłącznie dla czwórki.

Spider-Man ze zwiastunem fabularnym. Sony ujawniło specjalny zestaw PS4 Pro

Aktualizacja 23.07.2018

Limitowana wersja PlayStation 4 Pro z 1 TB dyskiem Spider-Man pojawiła się w ofercie sklepu RTV EURO AGD w cenie 2049 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spider-Man ze zwiastunem fabularnym. Sony ujawniło specjalny zestaw PS4 Pro

 0