Splinter Cell, Just Cause 4, Gears of War 5 nadchodzą? Przecieki z Walmart

Splinter Cell, Just Cause 4, Gears of War 5 nadchodzą? Przecieki z Walmart

Popularny sklep Walmart umieścił na swojej stronie dość interesujące gry, które nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jest to zwykły niemający pokrycia w rzeczywistości przeciek, a może coś więcej?

Im bliżej targów tym coraz więcej przecieków pojawia się w sieci. Jeśli zastanawiacie się co zostanie pokazane na E3 2018, to możemy przypuszczać, iż będą to m.in. Splinter Cell, Borderlands 3, Assassin's Creed, Gears of War 5, czy Just Cause 4. Wymienione gry pojawiły się w ofercie kanadyjskiego sklepu Walmart. Oczywiście produkty dość szybko zniknęły ze strony, ale jak powszechnie wiadomo w internecie nigdy nic nie ginie. Wiele osób może stwierdzić, że mamy do czynienia wyłącznie z plotkami jak w wielu przypadkach, lecz zauważmy, iż przewijają się one od dłuższego czasu i są coraz liczniejsze. Najbardziej prawdopodobny wydaje się powrót uznanego agenta Sama Fishera, który nie otrzymał żadnej gry ze swoim udziałem od blisko pięciu lat.

W ofercie Walmart pojawiły się dość interesujące gry, aczkolwiek należy pamiętać, iż mamy do czynienia wyłącznie ze spekulacjami

Kolejny Assassin's Creed również jest logiczny, ponieważ jeszcze kilka tygodni temu dość wiarygodne źródła mówiły o nadchodzącej zapowiedzi właśnie na E3. Tym razem gra zaprowadziłaby nas w rejony Grecji. Z mniej prawdopodobnych tytułów wydaje się Forza Horizon 5 wszak mamy jeszcze w miarę świeżą czwórkę. Warto także zaznaczyć, że wiele przecieków ze sklepów internetowych znajduje potem pokrycie w rzeczywistości, chociaż jak będzie naprawdę dowiemy się dopiero za miesiąc podczas targów E3. Przy okazji, którymi z wyżej wymienionych produkcji jesteście najbardziej zainteresowani? Ciekawy wydaje się też Just Cause 4, aczkolwiek jego twórcy są zajęci innym projektem więc jego ewentualny debiut byłby raczej odległy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Splinter Cell, Just Cause 4, Gears of War 5 nadchodzą? Przecieki z Walmart

 0