Splinter Cell Remake zaprezentowany na materiałach. Ubisoft rozdaje pierwszą część za darmo

Splinter Cell Remake zaprezentowany na materiałach. Ubisoft rozdaje pierwszą część za darmo

Ubisoft pokazał pierwsze obrazki ze Splinter Cell Remake. Z okazji 20-lecia istnienia marki francuski wydawca przygotował także niespodziankę.

Splinter Cell Remake dostał zielone światło w zeszłym roku, jednak dotąd brakowało materiałów przedstawiających projekt. W związku z 20. rocznicą powstania serii o przygodach agenta Sama Fishera Ubisoft zaprezentował nową wersję gry z 2002 roku. Widzimy, że bohater znajduje się w cieniu stanowiącym znak rozpoznawczy Splinter Cell nie licząc odsłony Double Agent, która odchodziła od dyskretnego działania, co wyszło franczyzie na niekorzyść. Obrazki pochodzą z materiału wideo przygotowanego z okazji rocznicy.

Splinter Cell Remake został zaprezentowany na pierwszych materiałach. Jednocześnie Ubisoft rozdaje za darmo oryginał.

Splinter Cell Remake działać ma na autorskim silniku Ubisoftu Snowdrop. Jak widzimy całość prezentuje się dobrze, aczkolwiek pamiętajmy, że to dopiero materiały koncepcyjne i do finalnego wydania sporo się zmieni. Można zauważyć, że dużą rolę odegrają tutaj cienie. Nie wiemy, czy i jak bardzo różni się remake od oryginału, nie licząc oprawy graficznej, chociaż pewnie deweloperzy zaimplementują inne sterowanie oraz kilka misji, wątków fabularnych, których brakowało w pierwowzorze sprzed 20 lat. Przy okazji Ubisoft przygotował dla graczy prezent.

W celu odebrania Splinter Cella należy kliknąć ten link, a następnie nacisnąć przycisk "Get it for Free" i zalogować się do konta Ubisoft Connect. Właśnie tam będzie czekać na nas gra, która zostanie przypisana na stałe. Okazja trwa do 30 listopada. Co ciekawe Ubisoft przyznał, iż aktywnie rozwija serię Splinter Cell, więc w przyszłości powinny czekać nas zapowiedź nowej części. Nim to jednak nastąpi zagramy w remake, jednak jego daty premiery niestety nie znamy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Splinter Cell Remake zaprezentowany na materiałach. Ubisoft rozdaje pierwszą część za darmo

 0