Spotify kompatybilne z Touch Barem

Spotify kompatybilne z Touch Barem

Spotify to jedna z najpopularniejszych usług do strumieniowania muzyki. Nic zatem dziwnego, że dedykowana aplikacja do serwisu muzycznego priorytetowo otrzymała wsparcie dla Touch Bara w najnowszym MacBooku Pro.

Interaktywny pasek pozwala przeszukiwać, odtwarzać wybrane bądź losowe utwory, zapętlać je, pauzować, przeskakiwać między ścieżkami a także kontrolować głośność. Kiedy aplikacja znajduje się w tle, pokazuje się także ikonka nawigacji po utworze.

Touch Bar został potraktowany przez programistów ze Spotify priorytetowo, pomimo tego, że nowe MacBooki Pro ukazały się ledwie w zeszłym miesiącu. Nadal brakuje wsparcia dla Apple Watch i Apple TV - produktów, które ukazały się znacznie wcześniej.

Do tej pory obsługi Touch Bara doczekały się takie aplikacje zewnętrznych developerów, jak: Adobe Photoshop, Final Cut Pro, Microsoft Office, AFFinity Designer, Pixelmator, DJ Pro, Sketch i DaVinci Resolve. Oczywiście wiele funkcji systemowych i aplikacji Apple oferuje także taką funkcjonalność. W przyszłości ma pojawić się jeszcze więcej kompatybilnych programów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spotify kompatybilne z Touch Barem

 0