Spyro Reignited Trilogy oficjalnie potwierdzony!

Spyro Reignited Trilogy oficjalnie potwierdzony!

Jedna z bardziej ulubionych (zaraz po Crash Bandicoot) marka rodem z PlayStation powraca w oficjalnym odświeżonym wydaniu. Niestety na ten moment wyłącznie na konsole.

Po wielu miesiącach spekulacji Activision wreszcie potwierdziło istnienie Spyro Reignited Trilogy. Po rynkowym sukcesie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, który notabene trafi niebawem na Xboxa One oraz PC, prawie natychmiast pojawiły się głosy pragnące powrotu Spyro, czyli niegdyś równie kultowej postaci gier wideo. Ostatni wyciek ukazał się jeszcze dzisiaj rano za sprawą karty produktu umieszczonej przez meksykański oddział Amazonu. Wydanie wprowadza zupełnie odświeżone pierwsze trzy części: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage i Spyro: Year of the Dragon. Jest to swoista nostalgiczna podróż przez blisko 100 zaprojektowanych od nowa poziomów posiadających ulepszoną szatę graficzną (w tym oświetlenie, animacje itp.).

Spyro Reignited Trilogy będzie zawierać pierwsze części oryginalnej serii, które zostały poddane znaczącym usprawnieniom

Oczywiście każdy level zostanie wiernie odwzorowany względem pierwotnych wersji. Dodajmy do tego usprawnioną pracę kamery, czy ogólną mechanikę rozgrywki, a także oryginalną ścieżkę dźwiękową autorstwa Stewarta Copelanda. Co ciekawe za prace nad trylogią Spyro Reignited nie odpowiadają autorzy pierwowzorów tylko studio Toys for Bob (mające na swym koncie m.in. Skylanders). Całość napędzi silnik Unreal Engine 4. Premiera produkcji na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 21 września. Pierowtnie Spyro zadebiutował wyłącznie na PSX pod koniec 1998 roku, spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Grę zaliczano do grona platformówek 3D zaś w zalążku fabularnym, skupiono uwagę na postaci dzielnym smoku, tytułowym smoku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spyro Reignited Trilogy oficjalnie potwierdzony!

 0