Spyro Reignited Trilogy oficjalnie zapowiedziany na PC i Nintendo Switch

Spyro Reignited Trilogy oficjalnie zapowiedziany na PC i Nintendo Switch

Od dłuższego czasu spekulowano o możliwości pojawienia się Spyro Reignited Trilogy nie tylko na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale także PC oraz Nintendo Switch. Teraz Activision podczas targów E3 potwierdziło, że odświeżone wydanie produkcji trafi również na przytoczone platformy sprzętowe. Gra zadebiutuje w sklepach, w tym na platformie Steam, 3 września bieżącego roku w cenie wynoszącej 169 zł (w przypadku wersji komputerowej). Przy okazji wydawca ujawnił wymagania sprzętowe, które oczywiście należy spełnić, aby bez problemu uruchomić grę. I tak zalecany jest procesor minimum Intel Core i3-2100 lub AMD FX-6300 albo rekomendowane Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8350. Do tego 4 GB lub 8 GB pamięci RAM, a także karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850 z 2 GB pamięcią, bądź zalecane GeForce GTX 960, lub AMD Radeon RX 480.

Spyro Reignited Trilogy pojawi się na PC i Nintendo Swtich 3 września 2019 roku.

Jak więc widzimy nie są to zbyt wysokie wymagania i powinny bez przeszkód zostać spełnione przez większość zainteresowanych produkcją osób. Spyro Reignited Trilogy obejmuje odświeżone wydania Spyro the Dragon (1998), Spyro 2: Ripto's Rage (1999) i Spyro: Year of the Dragon (2000), które doczekały się podbitej do dzisiejszych standardów rozdzielczości, w tym nawet 4K, oraz znacznie usprawnionej względem pierwowzorów oprawy graficznej. Ogólny zarys tytułu pozostał niezmieniony, czyli wciąż mamy do czynienia z pełnoprawną platformówką 3D, zaś sama rozgrywka polega m.in. na zręcznym skakaniu, walce z wrogami czy sporadycznym rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych. Do tego należy też wykonywać zlecone przez postaci poboczne zadania.

Warto podkreślić, że moda na remastery trwa w najlepsze. Wczoraj informowaliśmy o zapowiedzi odświeżonych wydań Commandos 2 i Praetorians. Do tego jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 21 czerwca na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch zadebiutuje Crash Team Racing Nitro-Fueled, którego oryginał wydano w 1999 roku jeszcze na pierwszym PlayStation. Niestety aktualnie nie wiemy nic o planach przeniesienia gry również na PC, aczkolwiek jest to zapewne kwestia czasu, gdyż ulepszony Crash Bandicoot N. Sane Trilogy koniec końców zawitał na blaszakach w ubiegłym roku. Activision widzi tym samym siłę remasterów i raczej nie zrezygnuje z jednej z wiodących platform do grania.

Wymagania PC:

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy, 64-bitowy,
  • Procesor: Intel Core i3-2100 lub AMD FX-6300,
  • Pamięć RAM: 4 GB,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850, ewentualnie inna z 2 GB pamięci,
  • Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca.

Zalecane:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy, 64-bitowy,
  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8350,
  • Pamięć RAM: 8 GB,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon RX 480,
  • Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca

Pokaż / Dodaj komentarze do: Spyro Reignited Trilogy oficjalnie zapowiedziany na PC i Nintendo Switch

 0