Squadron 42 - kampania fabularna Star Citizen „w pełni kompletna”. Zobaczcie rozgrywkę

Squadron 42 - kampania fabularna Star Citizen „w pełni kompletna”. Zobaczcie rozgrywkę

Oprócz tego że Star Citizen będzie kosmicznym MMO na niespotykaną dotąd skalę, otrzyma także kampanię fabularną dla jednego gracza osadzoną w tym samym uniwersum. Chociaż na przestrzeni lat wypuszczano zwiastuny i kolejne zapowiedzi Squadron 42, teraz producent pochwalił się, że jest on już „w pełni kompletny” i twórcy przeszli do fazy szlifowania.

Długi gameplay

Ponieważ studio w pełni koncentruje się na „optymalizacji i dopracowywaniu” rozgrywki, aby uczcić tę okazję i najnowsze wydarzenie CitizenCon, wypuszczono całkiem długi fragment rozgrywki przedstawiający to, czego gracze mogą się spodziewać po tej produkcji. Poniższy 25-minutowy materiał zawiera mnóstwo walk kosmicznych i rozgrywki pierwszoosobowej, przerywniki na bazie silnika gry oraz komentarz twórców na temat pokazywanego materiału:

Gracze będą mogli tworzyć od podstaw swojego bohatera (w tym jego płeć), który weźmie udział w historii. Postać będzie będzie w pełni zdubbingowana, a w przypadku przerywników filmowych z perspektywy trzeciej osoby, zobaczymy odgrywane scenki, niczym na planie filmowym.

Squadron 42 jest już „w pełni kompletny” i twórcy przeszli do fazy szlifowania.

W misjach kampanii singleplayer pojawią się zarówno poziomy ze statkami, jak i w trybie pierwszoosobowym, gdy gracze dołączą do tytułowej 42. eskadry myśliwców Marynarki Wojennej UEE na potrzeby tej historii. Według studia poziomy FPP będą zawierać zniszczalne otoczenie, łamigłówki oparte na fizyce, a także animacje wszelkich interakcji graczy z otoczeniem, aby zwiększyć immersję.

Gwiazdorska obsada

Jak już wcześniej potwierdzono, w grze zobaczymy wybitnych aktorów Hollywood, w tym Gillian Anderson, Marka Hamilla, Gary'ego Oldmana, Liama ​​Cunninghama, Marka Stronga i Johna Rhys-Davisa, a także wielu innych, takich jak Henry Cavil i Andy Serkis.

„Wszystko, co zobaczycie podczas kampanii, jest mocno inspirowane klasyką science fiction z lat 70. i 80., ale z nowoczesnymi twistami” – mówi studio, jeśli chodzi o poziomy i środowiska, z którymi zmierzą się gracze. „Chcemy, aby wszystko, co zobaczysz, miało duszę, własną osobowość i opowiadało historię na długo przed przybyciem. Tworzenie ciekawych przestrzeni do lotów i ich tkanki łącznej było jednym z bardziej wyjątkowych wyzwań, z jakimi musieliśmy się zmierzyć w Squadron”.

Co z datą premiery?

Niestety, Cloud Imperium Games w dalszym ciągu nie podała daty wydania Squadron 42, twierdząc jedynie, że szlifowanie może zająć trochę czasu. Współzałożyciel studia i reżyser Star Citizen, Chris Roberts, powiedział: „Teraz jesteśmy w fazie szlifowania Squadron 42. Zaczniecie widzieć o wiele więcej rzeczy, które pojawią się w Star Citizen, a także ogólny postęp w Persistent Universe. Faza dopracowania może zająć trochę czasu. Zaszliśmy już tak daleko, i chcemy mieć pewność, że Squadron 42 spełni obietnicę bycia Wing Commanderem tego pokolenia”.

Po ponad dziesięciu latach pula zebrana w ramach finansowania społecznościowego projektu Star Citizen przekroczyła niedawno granicę 600 milionów dolarów. Dla gry MMO Persistent Universe, która znajduje się w fazie publicznych testów, w zeszłym tygodniu wydano aktualizację zawartości Alpha 3.21. Ta dodała nowe typy misji, wariant statku bombowca i nie tylko. Przyszłe aktualizacje mają wprowadzić nowy system gwiezdny, budowanie bazy i inne funkcje.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Squadron 42 - kampania fabularna Star Citizen „w pełni kompletna”. Zobaczcie rozgrywkę

 0