Square Enix ogłosi nową grę akcji w następnym tygodniu!

Square Enix ogłosi nową grę akcji w następnym tygodniu!

15 września Square Enix będzie mieć konferencję połączoną z prezentacją swojego growego portfolio - zarówno na teraz, jak i dalszą przyszłość.  Wydarzenie będzie częścią nadchodzącego Tokyo Game Show, jednych z największych azjatyckich targów gier. Japońska firma ma zaprezentować na niej nową, nieogłaszaną dotąd nigdzie grę.


Tak wygląda zapowiedź nowej gry na stronie internetowej Square Enix.

Square Enix rozpocznie swoją prezentację na TGS 15.09 o godzinie 6:00 czasu polskiego. Będzie można ją oglądać z 5-minutowym opóźnieniem od godziny 6:05 za pośrednictwem oficjalnego kanału Square Enix na YouTube lub w serwisie NicoNico.

W chwili obecnej nie ma żadnych innych obiektywnych przesłanek sugerujących jaką grę przygotowuje obecnie Square Enix. Użyty w zapowiedzi język sugeruje nową markę. Jednak z racji "japoniocentryczności" Tokyo Game Show może być to niszowy tytuł przeznaczony przede wszystkim dla tamtejszego odbiorcy. Z drugiej strony, SE jest jedną z kilku japońskich megakorporacji (poza SEGĄ i Namco Bandai) które nie zaniedbują rynku zachodniego i starają się tworzyć / wydawać produkcje potrafiące przemówić do każdego, niezależnie od rozciągłości geograficznej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Square Enix ogłosi nową grę akcji w następnym tygodniu!

 0