Square Enix zaprezentuje Outriders na targach E3 2018?

Square Enix zaprezentuje Outriders na targach E3 2018?

Square Enix za pośrednictwem EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) zarejestrowało znak towarowy o nazwie Outriders, co tylko zwiększa ilość plotek.

Istnieje bowiem realna szansa, że ów tytuł zostanie pokazany podczas konferencji firmy na targach E3 w Los Angeles, która startuje 11 czerwca o godzinie 19:00 (czasu polskiego). Oczekuje się poza tym, że deweloper zaprezentuje więcej hitów począwszy od pewniaka w postaci Shadow of the Tomb Raider, Kingdom Hearts III, czy nieco mniej oczywistej kontynuacji ciepło przyjętej przygodówki Life is Strange. Nie powinniśmy także zapominać o The Avengers (za tytuł ma odpowiadać Crystal Dynamics) bądź Left Alive, o którym wiemy niestety bardzo mało. Wielką niewiadomą są ewentualne pakiety DLC do Final Fantasy XV mające nadejść w przyszłym roku. Przy okazji pojawiły się spekulacje twierdzące jakoby w opracowaniu był remake mającego dwadzieścia lat na karku Final Fantasy VII.

Square Enix może mieć wiele asów w rękawie jeśli chodzi o tegoroczne targi E3

Następnym asem w rękawie Square Enix może stanowić też tajemnicza strzelanka tworzona przez rodzime People Can Fly (autorów odpowiedzialnych za m.in. Painkiller, Bulletstorm, Gears of War: Judgment). Co ciekawe otworzyli oni w ostatnim czasie aż dwa nowe biura zlokalizowane w Newcastle w Wielkiej Brytanii oraz polskim Rzeszowie. Tak czy inaczej, tegoroczne targi E3 zapowiadają się na jedne z ciekawszych względem tych organizowanych w ciągu minionych lat. Oczywiście pamiętajmy, iż do momentu oficjalnego ogłoszenia konkretnych produkcji całość stanowi klasyczne wróżenie z fusów. Szerzej o planach wydawców oraz autorów piszemy w osobnym artykule. Z pewnością warto do niego zajrzeć przed startem tego wydarzenia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Square Enix zaprezentuje Outriders na targach E3 2018?

 0