Śródziemie: Cień Wojny - nowy zwiastun przedstawia otwarty świat gry

Śródziemie: Cień Wojny - nowy zwiastun przedstawia otwarty świat gry

Warner Bros wypuścił kolejny trailer ich najnowszej produkcji - Śródziemie: Cień Wojny. Tym razem oglądać możemy otwarty świat produkcji.

Nowy zwiastun zabiera nas w podróż po lokacjach, które przyjdzie nam zwiedzać podczas gry w najnowszą produkcje Monolith – Śródziemie: Cień Wojny. Trailer podkreśla niektóre z lokacji dostępnych dla graczy, między innymi – Cirith Ungol, Gorgoroth i Wyspa Nurn. W poprzedniej odsłonie Śródziemia sporo graczy narzekało na mały, a wręcz klaustrofobiczny świat – do każdej lokacji dotrzeć mogliśmy pieszo w nie więcej niż parę minut. Miejmy nadzieje, że tym razem odczujemy ogrom świata przedstawionego w najnowszej produkcji Monolith. Dodatkowo w zwiastunie pojawiają się pewne sekwencje pokazujące niektóre brutalne animacje walki. Poniżej możecie o obejrzeć cały trailer demonstrujący imponujące krajobrazy oraz namiastkę walki i rozgrywki.

Czeka na nas wielki otwarty świat? – nowy zwiastun ukazuje środowisko, które przyjdzie nam zwiedzać w Śródziemie: Cień Wojny.

Śródziemie: Cień Wojny jest kontynuacją odsłony zatytułowanej Cień Mordoru wydanej w 2014 roku. Jak mówią deweloperzy, ich nowa produkcja ma być bogatsza w treść, bardziej osobista oraz ma posiadać ekspansywny świat przepełniony epickimi bohaterami i złoczyńcami, czekają na nas również oryginalne typy wrogów, nowe osobowości i postacie. Gra zachowa również bardzo lubiany i dobrze znany system Nemezis, który zadebiutował już z poprzednią odsłoną gry – miał on na celu zróżnicować każdą rozgrywkę, w zależności od wyborów gracza i jego poczynań. Premiera Śródziemie: Cień Wojny przewidziana jest na 22 sierpnia na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Deweloperzy wypuszczą również udoskonalone wersje dla Project Scorpio oraz PlayStation 4 Pro.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Śródziemie: Cień Wojny - nowy zwiastun przedstawia otwarty świat gry

 0