Śródziemie: Cień Wojny z mikropłatnościami przyspieszającymi rozwój

Śródziemie: Cień Wojny z mikropłatnościami przyspieszającymi rozwój

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że mikropłatności zagoszczą w nadchodzącej grze Śródziemie: Cień Wojny, lecz nieznana była ich forma. Tymczasem studio Monolith właśnie udostępniło oficjalne informacje na ten temat.

Spośród możliwych do zakupienia dodatków, będą różnego rodzaju skrzynie (z łupami i wojenne), a także paczki i zestawy z punktami doświadczenia. Wszystkie z nich służą temu, aby wzmocnić naszą armię. Skrzynie z łupami (loot chests) zapewnią nam bronie i pancerz, jak również XP Boosts umożliwiające szybsze zdobywanie punktów doświadczenia. Z kolei w skrzyniach wojennych (war chests) znajdziemy Orków, którzy zasilą szeregi naszej armii, jak również specjalne regulaminy musztry (Training Orders) dzięki którym nasi Orkowie zdobędą dodatkowe poziomy doświadczenia oraz będziemy mogli zmienić ich charakterystykę. Oprócz tego zestawy z punktami doświadczenia można zakupić osobno, a także są dostępne specjalne łączone pakiety zawierające skrzynie z łupami, wojenne i zestawy punktów doświadczenia po atrakcyjniejszej niż osobno cenie.

Znamy już szczegóły dot. mikropłatności w Śródziemie: Cień Wojny. Oby ich włączenie nie okazało się jednak dla gry zgubne.

Włączenie mikropłatności do gry może niejako rzucić na nią cień (sic), jednak warto nadmienić, że nie musimy korzystać z prawdziwej gotówki aby je nabyć. Ich zakup możliwy jest także za pomocą dwóch walut dostępnych w grze, tj. Mirian i złota. Mirian możemy zdobyć poprzez odnalezienie Orków strzegących skarbów, rozbrajanie ekwipunku, mordowanie służących nam Orków lub znajdowanie specjalnych skrzynek z Mirian. Złoto natomiast posłuży nam do nabycia skrzynek i zestawów wyższego rzędu. Możemy je pozyskać albo za pomocą prawdziwej gotówki bądź za wypełnienie specjalnych wyzwań. Twórcy gry zastrzegają, że do kupna żadnego przedmiotu nie jest wymagana prawdziwa gotówka, a wszystko można nabyć w ramach regularnej rozgrywki. Słyszeliśmy takie uzasadnienia niejednokrotnie. Pytanie tylko, w jakim tempie zdobywamy Mirian i złoto w grze i ewentualnie jak bardzo mocny wpływ mają wszystkie wyżej wymienione dodatki. Ceny zestawów zawierających złoto zostaną podane w późniejszym terminie. Premiera gry Śródziemie: Cień Wojny odbędzie się 10 października na Xbox One, PS4 oraz PC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Śródziemie: Cień Wojny z mikropłatnościami przyspieszającymi rozwój

 0