Star Wars: Battlefront II kolejną darmową grą w Epic Games Store

Star Wars: Battlefront II kolejną darmową grą w Epic Games Store

Star Wars: Battlefront II to kolejna gra, która będzie dostępna za darmo w Epic Games Store. Tytuł przypiszemy do konta w okresie od 14 do 21 stycznia 2021 roku. Jest to wersja Celebration Edition zawierająca oprócz samej produkcji także szereg dodatkowych elementów w tym przedmioty kosmetyczne. W jej skład wchodzi ponad 25 skórek do bohaterów m.in. sześć legendarnych oraz po jednym wyglądzie Rey, Finna i Kylo Rena inspirowanych filmem Star Wars: Skywalker. Odrodzenie. Do tego przeszło 125 wyglądów żołnierzy i jednostek wsparcia, 100 emotek bohaterów, żołnierzy i kwestii oraz 70 zwycięskich póz bohaterów i żołnierzy. Warto wspomnieć, że EA DICE po wydaniu w ubiegłym roku aktualizacji The Battle on Scarif zaprzestało dalszego wsparcia gry, więc może dzięki rozdawnictwu na platformie Epic Games ta przykuje uwagę nowych graczy? Star Wars: Battlefront II zadebiutował 17 listopada 2017 roku i oprócz multiplayera oferuje pełnoprawną kampanię dla pojedynczego gracza.

Star Wars: Battlefront II będzie dostępny za darmo na Epic Games Store od 14 do 21 stycznia 2021 roku.

Opowieść osadzono po wydarzeniach ze zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci, z kolei nam przychodzi pokierować Iden Versio pełniącą funkcję dowódczyni Inferno Squad - elitarnych oddziałów Imperium. Jej główną misją jest pomszczenie śmierci Imperatora. Historia raczej nie stanowi podstawowego elementu produkcji, którą ukończymy w zaledwie kilka godzin, a dodatkowo jej poziom nie jest jakoś mocno powalający. Bez wątpienia większą frajdę sprawia multiplayer oferujący różne tryby np. Supremancję, czyli dynamiczne oraz taktyczne zmagania z pozostałymi uczestnikami rozgrywki, gdzie nie brakuje starć lądowych, abordaży czy eliminacji okrętów flagowych. Oprócz tego fani pojedynków na ogromną skalę powinni odnaleźć się w Galaktycznym szturmie, w którym udział bierze dwójka 20-osobowych zespołów. Deweloperzy nie zapomnieli też o kooperacji, a to wszystko dzieje się z wykorzystaniem znanych z uniwersum Gwiezdnych wojen postaci.

Obecnie w sklepie do 14 stycznia bezpłatnie dostępny jest Crying Suns, taktyczny rogue-lite, w którym obejmujemy dowództwo nad kosmiczną flotą badającą upadłe w tajemniczych okolicznościach imperium. Zgodnie z opisem na Epic, gra oferuje przeszło 300 możliwych wydarzeń fabularnych w ramach podzielonej na 6 rozdziałów opowieści toczącej się po 700 latach względnego spokoju w momencie, gdy służące ludziom androidy oraz roboty uległy zniszczeniu co doprowadziło do tego, że cywilizacja znalazła się o krok od upadku. Kierując postacią klona admirała Ellysa Idaho musimy oczywiście nie dopuścić do tego czarnego scenariusza. W tym celu udajemy się do tajnej placówki zlokalizowanej na planecie Gehenna skrywającej zdobytą wiedzę o technologii.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars: Battlefront II kolejną darmową grą w Epic Games Store

 0