Star Wars Jedi: Ocalały zapowiedziane. Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku

Star Wars Jedi: Ocalały zapowiedziane. Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku

Tegoroczne Rozdanie nagród Game Awards obfitowało w niespodziewane ogłoszenia i ujawnienia, ale kilku zapowiedzi się spodziewaliśmy i jedną z nich niewątpliwie było Star Wars Jedi: Survivor (polski tytuł Star Wars Jedi: Ocalały).

Jest to oczywiście bezpośrednia kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order (Star Wars Jedi: Upadły Zakon), którego akcja toczy się pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Zwiastun pokazuje starszego i bardziej sprawnego w walce Cala Kestisa, który jest teraz rycerzem Jedi.

Star Wars Jedi: Ocalały to oczywiście bezpośrednia kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku.

Udamy się w podróż na nowe planety w galaktyce Gwiezdnych Wojen, z których każda ma unikalne biomy i wrogów. Będziemy mieć do dyspozycji świeży sprzęt, umiejętności i zdolności, które pomogą nam przetrwać w tych światach. Po pierwsze, Cal będzie mógł władać dwoma mieczami świetlnymi jednocześnie. Będzie miał także linę przydatną do przemieszczania się oraz możliwość oswajania i ujeżdżania stworzeń (w tym latających). Powraca też efektowny system walki z nowymi stylami i zdolnościami. 

Zwiastun kolejnej odsłony z serii od Respawn Entertainment inspirowanej Dark Souls zakończył się datą premiery. Star Wars Jedi: Ocalały pojawi się na systemach obecnej generacji (PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S) 17 marca, co oznacza, że pierwszy kwartał przyszłego roku zapowiada się wybitnie dobrze dla graczy. 

Zamawiając w przedsprzedaży dowolną edycję, otrzymamy zaś pakiet kosmetyczny „Przetrwanie Jedi” inspirowany Obi-Wan Kenobim. 

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Ocalały zapowiedziane. Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku

 0