Star Wars Jedi: Ocalały zaprezentowany na finałowym zwiastunie

Star Wars Jedi: Ocalały zaprezentowany na finałowym zwiastunie

Podczas Star Wars Celebration zaprezentowano finalny zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały, który ujawnia jedne z ważniejszych informacji o grze Respawn Entertainment i przygotowuje nas na nadchodzącą historię.

Do premiery Star Wars Jedi: Ocalały zostało niewiele czasu, gra pojawi się 28 kwietnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Respawn Entertainment udostępniło ostateczny zwiastun nowych przygód jednego z ostatnich ocalałych Jedi, Cala Castisa. Materiał zawiera również fragmenty wywiadu z dyrektorem gry Respawn Entertainment, Stigiem Asmussenem, który omawia ważniejsze elementy Star Wars Jedi: Ocalały.

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje 28 kwietnia na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Star Wars Jedi: Ocalały na finałowym zwiastunie

Asmussen mówi o tym, jak rozgrywka w Star Wars Jedi: Ocalały stanowi ogromny krok w ewolucji gry i jak zespół Respawn szuka nowych sposobów opowiadania historii, wdrażając dynamiczne funkcje, które będą dostępne m.in. podczas pojedynków. „Zawsze szukamy nowych sposobów na opowiadanie historii i chcieliśmy mieć pewność, że będziemy mogli wprowadzić niektórych ze znanych towarzyszy do gry. Dlatego wymyśliliśmy system o nazwie "Postacie w rozgrywce" i jest on przedstawiony w zwiastunie. Tak naprawdę chodzi o doświadczenie, jakiego nabierają Cal i jego towarzysze, tacy jak Bode Akuna oraz Merrin walcząc ramię w ramię, rozwiązując zagadki i eksplorując różne planety, na które podróżują”.

„Uważam, iż na wyjątkowość naszego projektu składa się wiele elementów. Mamy w nim tyle różnych systemów oraz mechanik, z połączenia tego wszystkiego wyszło coś niezwykłego” - powiedział Asmussen

Walki, pościgi i akrobacje głównego bohatera

Trwający około 2 minut materiał prezentuje różne fragmenty Star Wars Jedi: Ocalały m.in. sceny walki, zwinne akrobacje Cala Kestisa czy pościgi. Nie zabrakło także walki z bossem, dialogów z towarzyszami czy prezentacji potencjału moczy drzemiącej w głównym bohaterze. Jednocześnie Andy McNamara z Electronic Arts odniósł się do informacji jakoby planetę Coruscant można było swobodnie eksplorować, co nie jest prawdą. „Żeby było jasne, Stig [Asmussen] nigdy nie twierdził, że Coruscant jest otwartym światem, który można swobodnie eksplorować. Potwierdził jedynie, że jest to jedno z miejsc docelowych w grze”.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars Jedi: Ocalały zaprezentowany na finałowym zwiastunie

 0