Star Wars: Knights of the Old Republic Remake jest podobno martwy

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake jest podobno martwy

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake powstaje od dłuższego czasu, ale nadal brakuje konkretnych informacji o grze w tym okienka premiery. Pojawiła się za to niepokojąca informacja jakoby projekt upadł.

O uśmierceniu Star Wars: Knights of the Old Republic Remake pisano wielokrotnie, a ostatnio z powodu nieoczekiwanego skasowania materiałów związanych z produkcją przez Sony. Producent PlayStation uspokoił jednak graczy i zdradził, iż zrobił to z powodu wygaśnięcia licencji na utwory muzyczne umieszczone w przytoczonych filmach. Teraz jednak temat powrócił i niestety nie mamy dobrej wiadomości dla graczy czekających na ten tytuł. Zazwyczaj dobrze poinformowany Jeff Grubb z Giant Bomb powiedział, że KOTOR Remake jest martwy.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake jest podobno martwy i obecnie żadne studio nie zajmuje się rozwijaniem projektu.

Według Grubba obecnie w żadnym studiu powiązanym z grą nie toczą się jakiekolwiek prace nad nią. Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nie może być więc bardziej martwy niż jest teraz. Niestety nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja uległa zmianie w najbliższej przyszłości. Jest to fatalna informacja dla graczy pamiętających kultowy oryginał i czekający na remake.

Istnieje opcja, iż informacja jest nieprawdziwa lub za jakiś czas deweloperzy jednak podejmą się wznowienia prac i zrobienia Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. To jednak melodia już odległej przyszłości.

Zapowiedziany pierwotnie w 2021 roku remake Star Wars: Knights of the Old Republic od początku borykał się z problemami rozwojowymi. Pierwotnie za projekt odpowiadał Aspyr Media, aczkolwiek Embracer Group przeniosło grę do Sabre Interactive w sierpniu 2022 roku. Od tamtej pory nikt zaangażowany w produkcję nie powiedział na jakim etapie są prace i czy projekt żyje. Ostatnio szef Embracer Group powiedział jedynie, że ma dość pytań o KOTOR Remake.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Star Wars: Knights of the Old Republic Remake jest podobno martwy

 0