Starfield to kiepska gra? Bethesda reaguje na negatywne recenzje na Steam

Starfield to kiepska gra? Bethesda reaguje na negatywne recenzje na Steam

Starfield zbiera mieszane oceny, choć nie brakuje również tych wychwalających grę Bethesdy. Mimo tego produkcja nie spotkała się z aż tak dobrym odbiorem, jakiego oczekiwało studio, które poprzez swoich przedstawicieli postanowiło odnieść się do krytyki.

Starfield nie okazał się hitem, jakiego oczekiwano, natomiast Bethesdę z pewnością rozczarowała część negatywnych komentarzy. Studio chce nawiązać kontakt ze społecznością i do tego celu wysyła dwóch deweloperów, którzy odpowiadają na krytyczne recenzje na Steam poprzez oficjalnie oznaczone profile Bethesda_FalcoYamaoka i Bethesda_Kraken. Starfieldowi zarzuca się, że jest nudny, gameplay powtarzalny, a część planet pozostaje pusta i nie ma na nich nic do robienia.

Przedstawiciele Bethesdy odpowiadając na negatywne recenzje Starfielda na Steam nie zgadzają się z zarzutami graczy i zachęcają ich, by wydobyli więcej ze świata gry.

Właśnie z tym punktem zdają się nie zgadzać zarówno Bethesda_FalcoYamaoka, jak i Bethesda_Kraken, którzy twierdzą, że gra wcale nie jest nudna i że duża liczba ekranów ładowania była niezbędna do „ekspansywnej rozgrywki”. „Niektóre planety Starfield z założenia mają być puste, ale to nie jest nudne. Kiedy astronauci polecieli na Księżyc, nic tam nie było. Z pewnością się nie nudzili” - odpisali twórcy.

Co ciekawe twórcy wymieniają pozytywne aspekty Starfielda i udzielają osobom wystawiającym negatywne recenzje wskazówek, jak wydobyć więcej ze świata. Zachęcają ich, aby tworzyli różnorodne postacie, szukali ukrytych placówek oraz zagrali grę w ponownie w ramach New Game Plus. Jeden z użytkowników, który przytoczył wypowiedzi deweloperów z Bethesdy przyznał, iż ich komentarze są "dziwaczne" i nie ustały mimo zainteresowania mediów.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Starfield to kiepska gra? Bethesda reaguje na negatywne recenzje na Steam

 0