Starsze części Call of Duty debiutują na Steam w promocyjnej cenie

Starsze części Call of Duty debiutują na Steam w promocyjnej cenie

Activision Blizzard udostępniło starsze części Call of Duty na Steam. Są to kolejne produkcje po Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 dostępne na tej platformie. Wydawca przygotował przy okazji promocję, w ramach której gry kupimy taniej.

Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku, Call of Duty: Black Ops Cold War z 2020 roku i Call of Duty Vanguard z 2021 roku zostały udostępnione na Steam. W sklepie Valve dostępne są również Modern Warfare 2 i Warzone 2.0. Z okazji premiery starszych odsłon serii na platformie Activision Blizzard przygotowało specjalną promocję. Do 23 marca każde gry pozostają dostępne za 144,99 złotych, co stanowi 50% oszczędności w stosunku do ceny standardowej. Jest to dobra okazja dla graczy planujących zakup tych produkcji, ale czekali na udostępnienie ich na Steam. Dodatkowo teraz mogą zgarnąć je taniej.

Activision udostępniło Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku, Call of Duty: Black Ops Cold War z 2020 roku i Call of Duty Vanguard z 2021 roku na Steam.

Z drugiej strony mamy do czynienia ze starszymi częściami serii, więc 144 zł nie stanowi szczególnie atrakcyjnej oferty. Wydania Steam mają polską wersję językową, dodatki i punkty CoD, czyli walutę premium. Podstawka Modern Warfare 2 kosztuje w sklepie Valve 349 złotych, natomiast Vault Edition wyceniono na 459 złotych. Waluta premium zależnie od liczby punktów to koszt od 9 do 628 zł. Marka Call of Duty po latach ekskluzywności dla Battle.net w przypadku wersji PC wróciła w zeszłym roku na Steam, a pierwszą grą po powrocie było MW2.

Niestety ceny najnowszej części Call of Duty można uznać za absurdalne, lecz żyjemy w czasach, gdy nawet deweloperzy gier podnoszą ceny. W 2023 roku wbrew wcześniejszym spekulacjom Activison zamierza wydać pełnoprawnego nowego Call of Duty, który zaczynał jako rozszerzenie do MW2. Projekt rozrósł się jednak do takiej skali, że deweloperzy za sensowne uznali stworzenie odrębnej części. Chociaż sama gra będzie bezpośrednio związana z Modern Warfare 2. Wprawdzie całość rozwijają wszystkie studia deweloperskie związane z franczyzą, ale to Sledgehammer Games pozostaje głównym podmiotem odpowiedzialnym za tytuł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Starsze części Call of Duty debiutują na Steam w promocyjnej cenie

 0