Startują polskie kwalifikacje turnieju ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów

Startują polskie kwalifikacje turnieju ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów

ROG MASTERS poszerza swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów w tym również do Polski! Pierwsze zapisy ruszają już w najbliższą środę.

Jest to turniej skierowany do graczy Counter Strike: Global Offensive i Dota 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów. Te rywalizować będą w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Najlepsze 12 drużyn zmierzy się na LANie w Singapurze i Malezji, w zależności od gry. Zwycięzcę poznamy w listopadzie. Jest o co walczyć, bo w puli nagród znalazło się 500 000 dolarów amerykańskich! W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów. 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione z otwartych kwalifikacji. Zapisy wystartują 21 czerwca i potrwają do 9 lipca. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

ROG Masters wkracza do Polski i stwarza okazję dla tutejszych zespołów na zgarnięcie pucharu oraz 500 000$.

Jeśli chodzi o Dota 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będzie mogło wywalczyć miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 9 lipca i potrwają do 16 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandita” Borysa oraz Johny’ego „Nexosa” Oraczewskiego. Będzie to kolejny ważny turniej dla polskich zawodników, którzy chcą rywalizować z zagranicznymi zespołami. Jest to niezwykle dobra okazja, aby promować polski e-sport i pomagać młodym zawodnikom dostać się na arenę międzynarodową. Kto nie chciałby zobaczyć polskich zespołów innych niż Virtus.pro na najbardziej liczących się turniejach typu Major. Jeżeli sami myślicie nad zakwalifikowaniem się do turnieju lub po prostu szukacie więcej informacji na temat rozgrywek, to znajdziecie je tutaj - www.rog-masters.com.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Startują polskie kwalifikacje turnieju ROG MASTERS z pulą 500 000 dolarów

 0