Startuje kolejna edycja turnieju ZOTAC CUP MASTERS z ogromną pulą nagród

Startuje kolejna edycja turnieju ZOTAC CUP MASTERS z ogromną pulą nagród

Popularny producent układów graficznych ogłosił kolejną edycję turnieju, tym razem dedykowany posiadaczom sieciowej strzelanki autorstwa Valve.

ZOTAC CUP MASTER 2018 w grze Counter-Strike: Global Offensive rozpocznie się od sieciowego turnieju kwalifikacyjnego na dedykowanej platformie producenta. Etap ten zakończą przeprowadzone na żywo finały regionalne, których zwycięzcy pojadą na główny event organizowany w Hongkongu. Po niebywałym sukcesie wcześniejszych rozgrywek w Dota 2 oraz StarCraft Remastered, jest to już trzecia impreza jednakże tym razem największa z serii ZOTAC CUP MASTERS. Nigdy bowiem fani wirtualnej rozrywki nie walczyli w nim o tak ogromną pulę nagród sięgającą łącznej kwoty aż 300 000 dolarów. Do znaczących zalet tego turnieju z pewnością należy fakt, iż udział w nim może wziąć praktycznie każda osoba posiadająca grę CS:GO na swym koncie. 

ZOTAC ogłosił kolejną edycję organizowanego przez siebie turnieju, w którym do wygrania jest ogromna pula nagród i to już we wczesnej fazie eliminacyjnej

W okresie od marca do czerwca przeprowadzone zostaną kwalifikacje online dla ekip z regionów Azji, Europy oraz obu Ameryk, za pośrednictwem ZOTAC CUP. Wyłonione w nich najlepsze drużyny z danych regionów awansują do finałów regionalnych, które odbędą się w: Computex w Tajpej, w Samsung Smart Arena w Mediolanie we Włoszech i w południowej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Teamy powalczą w nich o nagrody wynoszące łacznie 20 000 USD jak również możliwość wzięcia udziału w wielkim sierpniowym finale rozgrywanym w Hongkongu, gdzie wraz z jednym chińskim zespołem oraz czterema zaproszonymi zawodowymi drużynami stoczą bitwę o glorię, chwałę i nagrody o ogromnej wartości. W sumie w ostatecznej walce udział weźmie 8 ekip. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Startuje kolejna edycja turnieju ZOTAC CUP MASTERS z ogromną pulą nagród

 0