Startuje wyprzedaż zimowa na GOG. Firma udostępnia darmową grę

Startuje wyprzedaż zimowa na GOG. Firma udostępnia darmową grę

GOG to kolejny sklep, który postanowił przyłączyć się do szału wyprzedaży zimowych. Popularna platforma z grami właśnie ogłosiła start specjalnej promocji, w ramach której przez 3 tygodnie zostanie przecenionych ponad 2 tysiące różnych gier. Wyprzedaż wystartowała dzisiaj, a zakończy się 3 stycznia o godzinie 23:59. Oczywiście wśród przecenionych tytułów ciężko oczekiwać nowych hitów, ale z pewnością każdy zainteresowany znajdzie tutaj coś dla siebie. Przede wszystkim warto wspomnieć o jednej z najczęściej przecenianych gier ostatnich miesięcy, czyli Wiedźminie 3 w wersji GOTY, którego kupimy za standardową rabatową cenę 60,09 złotych. Do tego, jeżeli już posiadamy podstawowe wydanie trzeciej części przygód Geralta z Rivii, to pakiet dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino dodamy do biblioteki za 49,89 złotych.

GOG ogłosił wyprzedaż zimową, w ramach której przecenionych zostanie około 2 tysiące gier.

Startuje wyprzedaż zimowa na GOG. Firma udostępnia darmową grę

Z innych produkcji warto wymienić także Heroes of Might and Magic 3: Complete - 13,59 zł, Homeworld Remastered Collection - 22,99 zł, Baldur’s Gate: Enhanced Edition - 8,69 zł, Hellblade: Senua’s Sacrifice - 53,99 zł czy Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition - 105 złotych. Oczywiście gier jest znacznie więcej, a ich pełną listę znajdziecie bezpośrednio na stronie sklepu GOG. Trzeba również wspomnieć, że dokonując pierwszych zakupów w ramach tej wyprzedaży, za kwotę minimum 55 złotych, zgarniemy całkowicie bezpłatnie kopie Fantasy General oraz EVERSPACE. Ponadto popularna platforma nie zapomina też o innych fanach, udostępniając dla wszystkich chętnych remaster przygodówki Full Throttle Remastered (oferta ważna przez dwa dni). Wystarczy, że udamy się pod ten adres i dopiszemy grę do konta.

Tak jak wspominaliśmy, nie każdemu nowa promocja przypadnie do gustu, ale warto zaglądać na GOG, gdyż firma stopniowo będzie powiększać bazę gier o kolejne produkty. Nowe pozycje będą pojawiać się co 24 godziny, zastępując jednocześnie wcześniejsze produkcje. Warto zaznaczyć, że tytuły dostępne na GOG wyróżniają się na tle konkurencji w postaci np. Steam brakiem jakichkolwiek zabezpieczeń DRM, co w dzisiejszych czasach wiele osób ceni sobie szczególnie. Bez względu na to, gdzie dokonamy najbliższych zakupów, święta to bez wątpienia czas, w którym - nie licząc Black Friday - najbardziej opłaca się opróżniać portfele.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Startuje wyprzedaż zimowa na GOG. Firma udostępnia darmową grę

 0