State of Decay 2 z datą premiery - cena pozytywnie zaskakuje

State of Decay 2 z datą premiery - cena pozytywnie zaskakuje

Długo wyczekiwane State of Decay 2 w końcu doczekało się daty premiery i stanowi pozytywne zaskoczenie, ponieważ zagramy wcześniej niż się tego spodziewaliśmy. Co więcej, cena tej produkcji także zdaje się być atrakcyjna.

State of Decay 2 to produkcja na wyłączność dla Microsoftu, co oznacza, że trafi jedynie do sklepu Windows na PC oraz konsolę Xbox One, której zdecydowanie brakuje ekskluzywnych gier, więc zastrzyk w postaci kolejnego tytułu na wyłączność (przynajmniej na rynku konsolowym) stanowić ma istotny argument przemawiający za sprzętem giganta z Redmond. Tym bardziej, że pierwsza część cieszyła się naprawdę dużą popularnością i na Xboxie 360 i PC sprzedano łącznie ponad 5 mln kopii tego połączenia kooperacyjnej gry akcji z widokiem TPP z survivalowym sandboksem z elementami RPG i strategii osadzonego w klimacie zombie apokalipsie. Choć z technicznego punktu widzenia State of Decay nie błyszczało, to jednak nadrabiało duża grywalnością.  

State of Decay 2 ma być mocnym argumentem przemawiającym za platformami Microsoftu, ale jeśli firma chce nawiązać walkę z Sony i jego PS4, to musi przygotować ekskluzywne produkcje AAA 

Sequel ma być zdecydowanie większy (3-krotnie) i bardziej rozbudowany, a twórcy w większym stopniu stawiają na elementy RPG oraz realistyczną symulację świata z licznymi zależnościami. Ponownie grać będziemy mogli w ramach 4-osobowej kooperacji, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się samemu. Powyżej obejrzeć możecie krótki materiał prezentujący rozgrywkę, ale do premiery zasypywani mamy być kolejnymi prezentacjami gameplayu. State of Decay 2 trafi do sprzedaży już 22 maja, jednocześnie na Xbox One i PC z Windows 10, a cena standardowej wersji to 29,99 USD (ok. 100 PLN), natomiast decydując się na wariant Ultimate Edition zapłacimy 49,99 USD (ok. 169 PLN), ale zyskamy darmowe wydanie State of Decay: Year One Survival Edition oraz dwa pakiety DLC (Independence Pack i Daybreak Pack) oraz wcześniejszy dostęp do gry (18 maja). Warto dodać, że tytuł ten dostępny będzie w ramach programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że kupując go na PC możemy grać także na konsoli i odwrotnie. Co więcej, już w dniu premiery trafi on do abonamentu Game Pass, który kosztuje 29 PLN miesięcznie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: State of Decay 2 z datą premiery - cena pozytywnie zaskakuje

 0